Zamknij

Love Island: Oliwia i Mikołaj rozstali się. "Czuć się szczęśliwym, a nie się męczyć"

04.03.2021 13:09
Oliwia i Mikołaj z Love Island
fot. materiały prasowe / Polsat

Oliwia i Mikołaj, para doskonale znana widzom z "Love Island", postanowiła się rozstać. W mediach społecznościowych zdradzili, co było powodem decyzji o zakończeniu związku. Nie szczędzili sobie miłych słów.

"Love Island" to niezwykle popularne randkowe reality show, które możemy oglądać na antenie Polsatu od 2019 roku. Program prowadzony przez Karolinę Gilon często porównywany jest do konkurencyjnego "Hotelu Paradise". W obu formatach uczestnicy i uczestniczki starają się stworzyć związki, przeżywają miłosne przygody, a czasem sercowe zawody. Wiele par tworzy się wyłącznie po to, by dotrzeć do finału i walczyć o duże pieniądze, część związków wychodzi jednak poza rajską wyspę i jest kontynuowana.

Tak było w przypadku Oliwii Knapek i Mikołaja Cieśli, jednej z najpopularniejszych par 2. edycji "Love Island". Połączyło ich uczucie i postanowili kontynuować relację także po zakończeniu programu, a wielu fanów szczerze im kibicowało. Niestety, prawdziwe życie to nie wakacje na rajskiej wyspie i partnerzy nie znaleźli wspólnego języka. Za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowili podzielić się ze swoimi wielbicielami informacją o zakończeniu związku po zaledwie kilku miesiącach. Najwyraźniej jednak pozostali przyjaciółmi, o czym mogą świadczyć komplementy, jakimi się obsypywali.

ZOBACZ TAKŻE: Wpadka z nowym sezonem "Love Island"? Niezadowoleni widzowie komentują: "To podstawowy błąd"

Love Island: Mikołaj i Oliwia zakończyli związek. Dlaczego się rozstali?

Informację o rozstaniu z Mikołajem opublikowała na swoim profilu na Instagramie Oliwia. Podziękowała także byłemu partnerowi i zapewniła, że łączące ich uczucie było prawdziwe.

- W odpowiedzi na liczne zapytania od mediów i przede wszystkim od Was, chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Mikołajem. Niełatwo jest mi o tym mówić, a tym bardziej pisać publicznie. Nie chcę podawać powodu... To, co się wydarzyło, jest pomiędzy nami. Mimo różnicy poglądów i charakterów próbowaliśmy, jednak nam się to nie udało. W związku trzeba czuć się szczęśliwym, a nie się męczyć (...) widziało się w telewizji. Wydaje mi się, że każdy, kto na nas spoglądał, widział, że naprawdę jest prawdziwe uczucie między nami i że się kochamy - oceniła.

Oliwia podziękowała także byłemu chłopakowi za wspólnie spędzone chwile.

- Dziękuję Ci za te piękne chwile jak i te złe, bo dzięki nim się więcej nauczyłam. Tyle razem przeszliśmy czego z nikim innym nie przeżyjemy (...) Mikołaju byłeś dla mnie kimś bardzo ważnym. Życzę Ci jak najlepiej i żebyś poukładał swoje sprawy i zrealizował marzenia - zakończyła.

Niezwykle miłym wpisem podzielił się także Mikołaj, nie szczędził Oliwii miłych słów. Podkreślił jednak, że czasem różnice charakteru są nie do przeskoczenia.

- Dziękuję Ci Oliwciu za wszystkie wspaniałe chwile, za cały wspólnie spędzony czas, za te piękne momenty, które z pewnością zostaną w mojej pamięci na zawsze. Dziękuję Ci za to, że mogliśmy stworzyć tak piękną historię, że poznaliśmy się w tak niesamowitym miejscu, że staraliśmy się stworzyć coś więcej (...) Jesteś wspaniałą, piękną młodą kobietą i życzę Ci w życiu jak najlepiej i wierzę, że dzięki swojemu charakterowi i uporowi jeszcze wiele zwojujesz i spełnisz wszystkie swoje marzenia i wyznaczone cele (...) Niestety, dzielą nas różnice charakteru, podejścia do pewnych spraw życiowych i też nie ma co ukrywać - jesteśmy na zupełnie innym etapie życiowym i podążamy w nieco innym kierunku. Mimo wszystko doświadczenia i przeżycia, które mogłem z Tobą dzielić przez ostatnie miesiące, wiele mnie nauczyły i są dla mnie nieocenione. Jeszcze raz, za wszystko Ci dziękuję i życzę Ci jak najlepiej - czytamy.

Cieszy fakt, że para potrafiła rozstać się w zgodzie, a Oliwia i Mikołaj pozostali przyjaciółmi.