Zamknij

Love Island: Oliwia kusi w skąpej bieliźnie. Wcześniej pozowała całkiem naga

Judyta Wanicka
26.11.2019 15:16
Love Island: Oliwia Miśkiewicz
fot. Instagram:@miss0liwia

Oliwia Miśkiewicz z "Love Island. Wyspa Miłości" pozuje w seksownej bieliźnie. Była dziewczyna Maćka Szewczyka znowu rozgrzała fanów do czerwoności. Ale nie jest to najbardziej pikantna sesja w jej karierze. Oliwa Miśkiewicz ma na sowim koncie nagie zdjęcia, na których pojawia się bez skrawka ubrania.

Oliwia Miśkiewicz była uczestniczką pierwszej edycji reality show "Love Island. Wyspa Miłości". W willi związała się z Maciejem Szewczykiem, z którym tworzyła parę jeszcze kilka tygodni po programie. Niedawno Oliwia i Maciek poinformowali, że nie są już razem. Oliwia skupia się teraz na rozwijaniu kariery modelki, którą musiała zawiesić na czas udziału w reality show. 25-latka ma na swoim koncie mnóstwo sesji do magazynów i reklam. W jednej nawet pozowała z Kamilem Lemieszewskim z "Big Brothera". 

Love Island: Oliwia była dziewczyną Kamila z "Big Brothera"? Zdradza, co ich łączyło

Oliwia Miśkiewicz z "Love Island' nago na Instagramie

Oliwia Miśkiewicz opublikowała pierwsze nagie zdjęcie od czasu "Love Island". Ponętna blondynka pozuje w prześwitującej bieliźnie przy lodówce. Zdjęciu towarzyszy cytat: Nie ma brzydkich kobiet, są tylko kobiety, które nie wiedza, ze są piękne - Elizabeth Taylor.

Oliwia Miśkiewicz z "Love Island" wielokrotnie pokazywała się nago na Instagramie. W jej bogatym portfolio można znaleźć zdjęcia, na których pozuje w zmysłowych pozach bez skrawka ubrania. Gwiazda chętnie chwali się swoimi aktami w mediach społecznościowych.

RadioZET.pl/jw