Zamknij

Love Island: Oliwia opowiedziała o toksycznym związku. "Dalej tęsknię"

Patrycja Chudolińska
05.02.2020 13:28
Oliwia Love Island
fot. Instagram/@miss0liwia

Oliwia Miśkiewicz, finalistka programu "Love Island" odpowiedziała na pytania fanów odnośnie trudnej, toksycznej miłości. Celebrytka niedawno zakończyła związek z Maciejem Szewczykiem. Teraz zdradziła, czy dalej coś do niego czuje.

Love Island: Oliwia Miśkiewicz i Maciej Szewczyk rozstali się

Oliwia i Maciek z programu "Love Island. Wyspa Miłości" niedawno ogłosili rozstanie. Para, która zajęła trzecie miejsce w nowym reality show na Polsacie, przeżyła wiele wzlotów i upadków. Ostatecznie po licznych kłótniach i kryzysach zdecydowali się pójść każde w swoją stronę. Wiadomość o zerwaniu jako pierwszy przekazał Maciej Szewczyk na swoim InstaStory.

- Nie lubię czegoś udawać. Nie będę udawał, że między mną a Oliwią jest wszystko dobrze. Rozstaliśmy się kilka dni temu. Z czyjej winy? Może trochę bardziej z mojej, bo ciężko mi było pogodzić się z przeszłością i nie potrafiłem o tym spokojnie porozmawiać. Każde z nas poszło w swoja stronę i trzymam za nią kciuki! To wspaniała kobieta, ale nie byliśmy sobie pisani. Dlaczego Wam to mówię? Bo większość z Was jest tu dla nas a nie dla mnie. Chciałem być z Wami szczery. Biorę to na klatę i idę dalej - przekazał fanom gwiazdor show Polsatu.

Oliwia i Maciek już podczas trwania programu tworzyli burzliwy związek. Po powrocie do normalnego życia niewiele się zmieniło. Dziewczyna przyznała w jednej z relacji, że ludzie "czasem w złości mówią sobie równe rzeczy, od których nie ma powrotu". Ostatecznie nie wyjawili jednak, co stało za decyzją o rozstaniu.

Oliwia z "Love Island" zdradziła, czy czuje dalej coś do Maćka

Oliwia często odpowiada na pytania fanów za pośrednictwem Instagrama. Tym razem znów pojawiło się wiele takich, które poruszały kwestię miłości i związku.

- Bogactwo czy miłość? - zapytał jeden z obserwatorów.

- Zdecydowanie miłość. Byłam w związkach, w których mężczyźni mnie bardzo kochali i mogli mi dać "wszystko". Każdy z nich zakończyłam, bo nie byłam zakochana... Poza tym jedno nie wyklucza drugiego. Zawsze marzył mi się power couple związek. Dwoje ludzi, którzy wiedzą, czego chcą i wzajemnie się wspierają, żeby to osiągnąć. Nie mam problemu być z mężczyzną, który jest biedny. Miałabym problem z mężczyzną, który czuje się z tym komfortowo - odpowiedziała Oliwia.

Następnie celebrytka została zapytana o to, jak radzić sobie z tęsknotą po rozstaniu. Odpowiedź gwiazdy daje do myślenia - wyraźnie wciąż sama nie uporała się z tym problemem.

- Nie wiem jak. Wiele z was prosi mnie o rady. Mówi, że jestem inspiracją, żeby wyjść z toksycznej relacji. Ja sama sobie jeszcze nie radzę. Dalej czasami tęsknie, dalej mnie boli. Ale dzięki pomocy lekarzy, przyjaciół i tego, że postanowiłam skupić się na tym, co chcę osiągnąć, widzę dużą poprawę - przyznała Oliwia.

Jeden z fanów bezpośrednio zapytał, czy dziewczyna czuje coś jeszcze do Maćka. Była uczestniczka "Love Island" odpowiedziała na pytanie publikując fragment wiersza Krzysztofa Kościelskiego "To skomplikowane".

Myślicie, że Oliwia i Maciek mają szansę do siebie wrócić?

Zagłosuj

Oglądasz program "Love Island"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh