Zamknij

Love Island: Oliwia pokazała figurę sprzed 10 kg. "Dość pulchnie jak na modelkę"

Judyta Wanicka
19.12.2019 15:18
Oliwia z "Love Island"
fot. Instagram:@miss0liwia

Oliwia Miśkiewicz z "Love Island. Wyspa Miłości" zdradziła, jak wyglądała zanim schudła 10 kilogramów. Była dziewczyna Maćka Szewczyka opublikowała stare zdjęcie, na którym miała bujne kształty.

Oliwia Miśkiewicz z "Love Island" jest modelką i gwiazda social mediów. Na Instagramie publikuje sporo zdjęć z sesji, na których zwraca uwagę perfekcyjną figurą. Sylwetka gwiazdy przed programem również była bez zarzutu. Mimo to Oliwia zdecydowała się zrzucić parę kilogramów. Była dziewczyna Maćka Szewczyka pokazała na Instastory, jak wyglądała, zanim przeszła na dietę.

Love Island: Oliwia schudła 10 kilogramów

Oliwia zorganizowała dla fanów zabawę w pytania i odpowiedzi. Internauci byli ciekawi nie tylko jej relacji z Maćkiem i tego, jak radzi sobie z hejtem, ale także jej sposobem odżywiania. Oliwia zdradziła, że udało jej się schudną 10 kg gdy zrezygnowała z mięsa.

Kiedyś moja waga była bardzo nieregularna. Tyłam od 62 do 70 kilogramów. Potem się unormowała, ale nie mogłam zejść niżej 65 kilogramów, czyli dość pulchnie jak na modelkę. W styczniu zeszłego roku przestałam jeść mięso. Jem za to ryby i owoce morza. Dzięki temu w końcu zaczęłam maleć od ćwiczeń i cardio, zamiast rosnąć - wyznała.

oliwia love island
fot. Instastory:@miss0liwia

Oliwia Miśkiewicz ma 177 cm wzrostu. Jej obecna waga oscyluje wokół 60 kg. Żeby ją utrzymać, gwiazda "Love Island" stara się nie jeść produktów, które zawierają dużo węglowodanów. Folguje sobie tylko podczas wyjść do miasta.

W domu nigdy nie jem ryżu, makaronu lub chleba. Jeśli wychodzę na miasto, zamawiam to, na co mam ochotę. Słodycze w granicach rozsądku. Teraz mam jakieś 60-61 kilogramów - napisała Oliwia.

Zagłosuj

Podoba ci się Oliwia z "Love Island"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw