Zamknij

Love Island: Oliwia była dziewczyną Kamila z "Big Brothera"? Zdradza, co ich łączyło

Judyta Wanicka
19.11.2019 14:49
Oliwia Miśkiewicz i Kamil Lemieszewski
fot. Instagram:@miss0liwia, @bigbrother.tvn7

Oliwia Miśkiewicz z "Love Island" i Kamil Lemieszewski z "Big Brothera" byli parą? Po tym jak internauci odkryli wspólne zdjęcie Oliwii i Kamila na Instagramie i sugerowali romans, gwiazda "Wyspy Miłości" postanowiła zdradzić, jak było naprawdę. Czy Oliwia z "Love Island" była kiedyś dziewczyną Kamila z "Big Brothera"?

Oliwia Miśkiewicz z "Love Island. Wyspa miłości" była kiedyś w związku z Kamilem Lemieszewskim z "Big Brothera"? Takie spekulacje krążą od dłuższego czasu w sieci. Gdy Oliwia była w programie, internauci znaleźli na jej profilu zmysłowe zdjęcie z Kamilem. Fani od razu zaczęli snuć przypuszczenia, że byłą już dziewczynę Maćka Szewczyka i ekscentrycznego uczestnika "Big Brothera" łączyło kiedyś coś więcej niż tylko praca. Plotki o romansie Oliwii i Kamila podsyciło wyznanie uczestniczki o jej dawnej miłości z Londynu. 26-latka wyznała, że była kiedyś w związku z 36-letnim mężczyzną. Rozstali się, lecz nadal mieszkali razem w Londynie. Historia jak ulał pasowała do Kamila, który również mieszka w stolicy Anglii i na pewno zna się z Oliwią, o czym świadczy ich wspólna sesja. Co was łączyło? - pytają fani. Oliwia w końcu zabrała głos.

Oliwia Miśkiewicz i Kamil Lemieszewski byli parą?

Do tej pory Oliwia z "Love Island" nie miała okazji odnieść się do plotek o jej romansie z Kamilem z "Big Brothera", ponieważ przez kilka miesięcy żyła odcięta od świata w hiszpańskiej willi. W końcu nadarzyła się okazja, by wyjaśnić ciekawskim fanom, jak wyglądają jej relacje z Lemieszewskim. Okazuje się, że rzeczywiście poznała Kamila w Londynie, lecz nie był to mężczyzna, o którym opowiadała w show. Tym samym zdementowała wszystkie doniesienia.

To prawda, że jesteście przyjaciółmi z Kamilem z BB czy po prostu znacie się z pracy? - zapytał jeden z fanów na Instagramie.

Spotkaliśmy się tylko raz podczas sesji zdjęciowej - odpowiedziała Oliwia.

Love Island: Oliwia Miśkiewicz rozstała się z Maćkiem Szewczykiem

Kilka dni temu Maciek Szewczyk z „Love Island” wyznał smutno, że jego związek z Oliwią Miśkiewicz dobiegł końca i nie ma szans, by wrócił do byłej ukochanej. Na Instastory pojawił się post, w którym Maciek potwierdził rozstanie z Oliwią.
Nie lubię czegoś udawać. Nie będę udawał, że między mną a Oliwią jest wszystko dobrze. Rozstaliśmy się kilka dni temu. Z czyjej winy? Może trochę bardziej z mojej, bo ciężko mi było pogodzić się z przeszłością i nie potrafiłem o tym spokojnie porozmawiać. Każde z nas poszło w swoja stronę i trzymam za nią kciuki! To wspaniała kobieta, ale nie byliśmy sobie pisani. Dlaczego Wam to mówię? Bo większość z Was jest tu dla nas a nie dla mnie. Chciałem być z Wami szczery. Biorę to na klatę i idę dalej – czytamy we wpisie Maćka.

Z kolei Oliwia wyznała, że związek z Maćkiem był emocjonalnym rollercoasterem.

Miłość nie polega na ciągłym ranieniu się i przebaczaniu, jak to było w naszym przypadku. Czasami w złości ludzie robią i mówią rzeczy, od których nie ma powrotu... I z każdą taką sytuacją człowiek traci szacunek do siebie i partnera jeszcze bardziej – smutno podsumowała relację z Maćkiem.

Rozstanie nie przekreśliło jednak znajomości Oliwii i Maćka. Oboje deklarują, że nadal będą utrzymywać ze sobą kontakt. 

RadioZET.pl/jw