Zamknij

Love Island: Paweł Tyburski pozuje kompletnie nagi. Fani podziwiają jego męskość

Judyta Wanicka
12.11.2019 18:00
Paweł Tyburski
fot. Instagram:@pawel_love_island

Paweł Tyburski z "Love Island. Wyspa miłości" opublikował nagie zdjęcie na Instagramie. Chłopak Moniki Kozakiewicz stwierdził, że do odważnych świat należy i pokazał wszystko, co do tej pory skrywał pod ubraniem. Tak odważnie nie odsłonił się nawet w hiszpańskiej willi.

Paweł Tyburski wystąpił w pierwszej edycji randkowego show "Love Island. Wyspa miłości". Na początku towarzyszył mu brat bliźniak, Piotr, lecz odpadł z rywalizacji. Pawłowi udało się stworzyć parę z Moniką Kozakiewicz i ku zaskoczeniu wielu widzów, stworzyć z nią udany związek. Paweł i Monika chętnie pozują razem na Instagramie, wywołując niekiedy skraje emocje wśród fanów. Ostatni Paweł oburzył swoje obserwatorki mało eleganckim wyznaniem, że nie obraziłby się, gdyby Monika powiększyła sobie biust. Zachęcony dużymi zasięgami, jakie bez wątpienia robią mu roznegliżowane fotki, zamieścił kolejne, tym bardziej bardzo odważne zdjęcie.

Love Island: Paweł Tyburski pokazał nagie zdjęcie na Instagramie

Malo kto wie, że Paweł Tyburski z "Wyspy miłości" ma za sobą spektakularną metamorfozę. Jeszcze pięć lat o i jego brat wyglądali zupełnie inaczej. Panowie nie tylko powiększyli swoją muskulaturę i sprawili sobie efektowny zarost, ale także - zdaniem internautów - powiększyli sobie usta. Dzisiaj Paweł i Piotr prezentują się jak młodzi bogowie. Nic dziwnego, że chętnie chwalą się imponującymi ciałami na Instagramie.

Paweł Tyburski często zamieszcza selfie w samych kąpielówkach i z dumą pręży wyrzeźbione bicepsy, ale jeszcze nigdy nie rozebrał się całkowicie do naga. 25-letni uczestnik "Wyspy Miłości" postanowił działać w myśl powiedzenia do "odważnych świat należy" i "spontanicznie" obnażył się przed aparatem znajomej.

Do odważnych świat należy, powiadają, a więc... jestem. Efekty sesji, o której mówiłem niedawno na story! Tak tak... Mój kolega jest barberem i właścicielem salonu, który ostatnio odwiedziłem. Jego żona jest fotografem, a w drugim pomieszczeniu ma studio. Zaproponowali mi zdjęcia „tu i teraz”, pokazali inspirację, która od razu mi się spodobała. Tak oto powstały spontaniczne zdjęcia. Jak wam się podoba? - napisał Paweł.

Nagie zdjęcie Pawła Tyburskiego wywołała mieszane uczucia wśród fanów. Część internautów nie bardzo rozumie, w jakim celu Paweł wrzuca takie zdjęcia do sieci. Naturalnie nie obeszło się bez żartów z przyrodzenia Pawła zasłoniętego barberską peleryną.

Trzymaj go mocno - dowcipkował Franek Rumak z "Love Island".

Co to za brunetkę trzymasz za włosy? :)

Oj podoba się bardzo! Gdyby zdjęcia mogły przewodzić ciepło to Twoje popaliłyby nam telefony, dobra robota Pawełku.

Naga sesja Pawła z "Love island" sprowokowała też krytyczne komentarze.

Jak dla mnie ta fotka to nic szczególnego. Wyglądasz jak koleś który podciera sobie jaja. Lepszą opcją by było narzucenia tego czegoś na biodra. Ustawienie głowy lekko w dół i spojrzenie zalotne "spod byka" z lekkim uśmieszkiem na twarzy - poinstruowała Pawła fanka.

Jeny jakie to jest słabe... Podbijasz sobie tym swoje zakompleksione ego? Żaden prawdziwy facet nie musi się afiszować nago na Instagramie, tylko niepewni swojej męskości tak robią. Żenada!

Odważnych? Jasne... Kolejna pseudo gwiazdka, która chce się pokazać od d*py strony, bo nie ma czym innym zaświecić. Czas usunąć ten ig bo raka można dostać.

Od czytania takich komentarzy na pewno można coś złapać - próbował bronić się Paweł.

RadioZET.pl/jw