Zamknij

Love Island: Paweł chce, by Monika powiększyła biust. "Tego na siłowni nie zrobi"

Judyta Wanicka
05.11.2019 18:08
Love island: Paweł i Monika
fot. Instagram:@pawel_love_island

Paweł Tyburski z "Love Island. Wyspa Miłości" namawia Monikę, by powiększyła piersi. Gwiazdor całkiem serio stwierdził, że nie miałby nic przeciwko temu, gdyby jego dziewczyna zdecydowała się operacyjnie powiększyć biust. Część fanów nie wierzyła w to, co czyta. A co na to Monika?

Monika Kozakiewicz i Paweł Tyburski byli jedną z par, która nie dostała się do finału "Love Island. Wyspa Miłości". Związali się niedługo przed końcem show, lecz nie zdołali przekonać innych wyspiarzy, że ich związek to coś więcej niż wymuszony romans w celu zdobycia głównej nagrody. W szczerość ich relacji wątpiła nawet najlepsza koleżanka Moniki – Sylwia Madeńska, która również nominowała parę do opuszczenia willi. Ku zaskoczeniu wielu widzów Monika i Paweł nadal pozostają w związku, a zdjęcia na Instagramie pokazują, że ich relacja ma się całkiem nieźle. Ostatnie wypowiedzi Pawła na Instagramie mogą jednak wszystko zepsuć.

Love Island: Paweł zachęca Monikę do powiększenia piersi

Paweł Tyburski chętnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie nie tylko zamieszcza wspólne zdjęcia z Moniką, ale także żywo dyskutuje ze swoimi obserwatorami. Niedawno na jego profilu pojawiły się zdjęcia z sesji w lesie. Monika i Paweł pozują w skórzanych kurtkach nałożonych na nagie ciała. Dziewczyna Pawła zrezygnowała nawet ze stanika, co Paweł poczytywał jako "otwieranie się" Moniki na niego.

Te zdjęcia obrazują jak Monia stopniowo otwierała się na mnie i na naszą relację! Z dnia na dzień była coraz bardziej szczęśliwa, zresztą jak widać, ja też się w tym wszystkim dobrze bawiłem i bawię do dziś. W związku powinniśmy mieć oparcie i przyjaźń. Spędzając wspólnie czas uśmiech nie schodzi nam z buziek - podpisał zdjęcia Paweł.

Zdjęcia Moniki i Pawła w rozpiętych ramoneskach spodobały się fanom. Znaleźli się jednak internauci, którzy nie mogli odmówić sobie kąśliwego komentarza na temat dekoltu Moniki.

Gdzie Monika ma biust? - padło w komentarzach.

Co ciekawe, na pytanie żartownisia natychmiast zareagował Paweł.

Spokojnie, zrobi się - odpisał.

Zaskoczeni fani zaczęli ciągnąć gwiazdora "Love Island" za język i nagle okazało się, że Paweł wcale nie żartował, pisząc o "zrobieniu" biustu.

A co w tym złego? Tego na siłowni nie zrobi - pisał o Monice. Poza tym dla większości kobiet, które lubią nosić ładne sukienki bez ramiączek itd., dużo pomaga zrobiony biust i wygląda to smacznie. Każdy może oczywiście mieć swoje zdanie, ale takie jest moje i je wyrażam - stwierdził. 

Monika z "Love Island" ma mały biust?

Paweł dość swobodnie podchodzi do tematu poprawiania natury, ponieważ sam ma za sobą spektakularną przemianę. Gdy widzowie "Love Island" zobaczyli stare zdjęcia Pawła i Piotra Tyburskich, pojawiły się opinie, że obaj powiększyli sobie usta. Nic dziwnego, że teraz Paweł zachęca dziewczynę do skorzystania z dobrodziejstw chirurgii plastycznej. Gwiazdor "Love Island" zasugerował, że nie obraziłby się, gdy Monika zdecydowała się powiększyć swoje piersi.

I powiem jeszcze jedno, gdyby każda miała możliwość zrobienia sztucznych piersi to 99% by zrobiła, gdyby ich nie miała. Dziękuje za uwagę.

Słuchaj, ma na swoim miejscu piersi i mi pasują, ale jeśli można coś poprawić, żeby wyglądało coś lepiej, to czemu tego nie robić, jak każda ze stron będzie czerpać z tego korzyść i przyjemność? - odpowiedział fance celebryta. 

Paweł wprawił w osłupienie głównie damską część komentujących. Internautki nie kryły zażenowania jego komentarzami i prosiły Monikę, by nie ulegała sugestiom partnera. 

Jezu, tu naprawdę toczy się dyskusja mężczyzny z obcymi ludźmi na temat piersi jego kobiety? Co ja pacze? 

Paweł szkoda że Tobie Monika nie może rozumu dołożyć tak jak Ty jej tych cycek. Jak można powiedzieć o osobie, do której się "coś czuje", że ZROBIMY CYCKI. Nosz ku*wa chłopie ręce opadają. Akceptujesz osobę z którą chcesz żyć albo nie! A Monika nie pozwalaj sobie na takie traktowanie! Poznaj faceta który nie będzie chciał nic w Tobie zmieniać! A jak będzie chciała to sama to napisze, że JADE ROBIĆ CYCKI BO JA CHCE. A nie dla tego lalusia. W jakiej ja żyje rzeczywistości ludzie?!

Monika na pewno czytała rozmowę, ale z jakiś powodów się do niej nie włączyła... Myślicie, że poczuła się dotknięta komentarzami Pawła?

RadioZET.pl/jw