Zamknij

Love Island: Paweł pokazał odważne zdjęcie sprzed lat. "Jak Cristiano" [FOTO]

Maciej Friedrich
27.03.2020 11:10
Love Island: Paweł pokazał odważne zdjęcie sprzed lat. "Jak Cristiano" [FOTO]
fot. Instagram:@pablotybori

Paweł Tyburski udziałowi w "Love Island" zawdzięcza dużą popularność w mediach społecznościowych. Na Instagramie pochwalił się zdjęciem sprzed lat. Pozując bez koszulki, mocno przypominał piłkarskiego gwiazdora Cristiano Ronaldo.

"Love Island" okazało się dużym sukcesem, randkowe show Polsatu, choć wzbudzało niemałe kontrowersje, przypadło widzom do gustu. Wielu uczestników dzięki udziałowi w programie zdobyło popularność, którą starają się wykorzystywać na różne sposoby. Sylwię i Mikołaja mogliśmy oglądać w zawieszonym obecnie "Tańcu z gwiazdami", a Marietta chce spróbować swoich sił jako wokalistka.

Na karierę w mediach społecznościowych zdecydowali się Paweł i Monika. Oboje są bardzo aktywni na Instagramie, dzieląc się z fanami swoimi zdjęciami. Paweł Tyburski postanowił pokazać internautom, jak wyglądał przed laty. Przy okazji wspominał dzieciństwo w czasach, gdy trzepak i boisko były centrami rozrywki.

Love Island: Paweł Tyburski na zdjęciu sprzed lat. Wyglądał jak Cristiano Ronaldo?

Na profilu Pawła Tyburskiego na Instagramie pojawiło się zdjęcie sprzed lat, na którym uczestnik "Love Island" pozuje przed lustrem bez koszulki. Celebryta wspomina czasy swojego dzieciństwa.

- To były czasy kiedy każdy chciał być jak Cristiano Ronaldo. Biegając po boisku, wykrzykiwało się nazwisko ulubionego zawodnika. Pamiętam, też jak wychodziło się na dwór, trzymając w ręku kanapkę z mortadelą, a w domu nigdy nie marnowało się twardego chleba, tylko moczyło w wodzie i posypywało cukrem. Jest tego multum (...) oczywiście robiłem jeszcze wiele innych, gorszych rzeczy, którymi nie ma co się tutaj chwalić (...) Dzisiejsza młodzież może nam tego pozazdrościć - podsumowuje Tyburski.

Wielu fanów zgodziło się z Pawłem oraz przyznało, że rzeczywiście był bardzo podobny do portugalskiego piłkarza.

- Oj tak mamy fajne wspomnienia. To były wyjątkowe czasy. A tu Ronaldo jak nic.

- A to nie Cristiano? - czytamy w komentarzach.

Zagłosuj

Oglądałeś/aś "Love Island"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF