Zamknij

Love Island: Sylwia i Mikołaj całują się pod prysznicem. Tak ostro nie było nawet w show

Judyta Wanicka
25.10.2019 15:26
Sylwia i Mikołaj z "Love Island"
fot. Instagram:@sylwia_madenska_official

Sylwia i Mikołaj z "Love Island. Wyspa miłości" pokazali zdjęcie, jak całują się nadzy pod prysznicem. Gdzieś między lękiem, a seksem, tkwi namiętność - podpisali akt zwycięzcy "Wyspy miłości". Pikantny kadr rozpalił internautów do czerwoności.

W pierwszej polskiej edycji „Love Island. Wyspa miłości” zwyciężyli Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak. Choć wielu internautów twierdziło, że związek 27-letniej tancerki z młodszym o rok trenerem tenisa skończy się zaraz po programie, para nadal pozostaje nierozłączna. Sylwia przedstawiła już nowego chłopaka mamie i została wprowadzona w rodzinne kręgi ukochanego. Internauci żartują, że jak tak dalej pójdzie, to para wkrótce stanie na ślubnym kobiercu. Zakochani na razie unikają poważnych deklaracji i beztrosko cieszą się swoją miłością. Naturalnie wszystko relacjonują na Instagramie. Ostatnio poszli o krok dalej i pochwalili się intymną chwilą pod prysznicem.

Love Island: Sylwia i Mikołaj pokazali gorące zdjęcie spod prysznica

Zwycięzcy "Wyspy Miłości" postanowili podkręcić zainteresowanie ich romansem w mediach społecznościowych i opublikowali gorące zdjęcie. Na Instagramie pojawiła się czarno-biała fotografia, na której Sylwia i Mikołaj całują się pod prysznicem. Oboje są nadzy i stoją w namiętnym uścisku.

To dopiero początek... „Gdzieś między lękiem, a seksem, tkwi namiętność" - podpisała zdjęcie Sylwia i zapytała fanów: Wolicie kąpiele pod prysznicem czy w wannie?

Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Pod zmysłowym zdjęciem Sylwii i Mikołaja pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których fani gratulują parze odwagi i zachwycają się doskonałym ujęciem.

Przepiękne zdjęcie. Jestem pod mega wrażeniem, istne dzieło sztuk.

Fotograf wykonał kawał dobrej roboty, bo doskonale uchwycił między Wami nie tylko "chemię", ale przede wszystkim pogłębiające się z każdym dniem zaufanie, poczucie bezpieczeństwa i nadzieję na lepsze, wspólnie jutro. Życzę Wam Kochani dużo miłości, wytrwałości i zrozumienia. Jesteście najlepsi.

Ogień!

Mój mąż mówi, żeby sobie zrobić takie samo.

Zdjęcie polubili inni uczestnicy "Love Island" oraz kilka znanych osób.

Ło matko, przecież to dla dorosłych tylko - zażartowała Ewa Mrozowska z "Gogglebox. Przed telewizorem". Z kolei Magda Wójcik z "Big Brothera" zdołała wydusić tylko: Wow wow wow wow wow i Hot hot hot hot hot.

RadioZET.pl/jw