Zamknij

Love Island: Sylwia i Mikołaj nago w łóżku. Fani mają dość: „Ustawka i sztuczność”

Judyta Wanicka
31.10.2019 13:25
Sylwia i Mikołaj z "Love Island"
fot. Instagram:@sylwia_madenska_official

Sylwia i Mikołaj z „Love Island. Wyspa miłości” znowu opublikowali nagie zdjęcie. Tym razem para pochwaliła się intymną chwilą w łóżku. Niestety nie wszystkim fanom podoba się sposób, w jakich Sylwia i Mikołaj próbują zwrócić na siebie uwagę. Naga sesja gwiazd „Love Island” po raz pierwszy spotkała się z krytyką.

Zwycięzcy „Love Island. Wyspa Miłości”, Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak, robią, co mogą, by widzowie programu o nich nie zapomnieli. Para naturalnie przeniosła się na Instagram, gdzie regularnie informuje swoich fanów, co się u niej dzieje. Ostatnio tak bardzo spodobało im się uzewnętrznianie prywatnego życia, że postanowili pokazać, jak całują się nago pod prysznicem. Sesja wywołała niemałe poruszenie wśród internautów. Czując potencjał w publikowaniu nagich zdjęć, para zdecydowała się na kolejną intymną sesję. Tym razem Sylwia i Mikołaj pochwalili się zdjęciem prosto z łóżka.

Sylwia i Mikołaj z „Love Island” pozują nago w łóżku

Na profilu Sylwii pojawiło się kolejne zdjęcie z nagiej sesji, którą zafundowała sobie razem z Mikołajem. Na fotografii widzimy, jak gwiazdy „Wyspy Miłości” śpią (a raczej udają), trzymając się za ręce. Sylwia opiera głowę o tors ukochanego, a on obejmuje ją czule umięśnionym ramieniem.

Wyznanie „Oj Mikiii” obeszło już chyba pół Polski. Nie ukrywam, że mam ochotę powtarzać je codziennie budząc się obok Mikołaja. Cieszę się, że "Love Island" przypomniała mi jak dużo znaczy bliskość drugiej osoby i jak dobrze funkcjonuje się we dwoje. P.S. Miki ma bardzo wygodną klatę – wyznała Sylwia.

Nowe zdjęcie Sylwii i Mikołaja wywołało lawinę komentarzy. Fanom ogólnie rzecz biorąc, sesja się spodobała, ale nie było tylu zachwytów, co pod zdjęciem spod prysznica. Poza tym część internautów zwróciła uwagę, że para pozuje sztucznie, a zdjęciu brakuje zmysłowości. Niektórzy poszli o krok dalej i stwierdzili, że między Sylwią i Mikołajem nie widać chemii, ponieważ ich związek to ustawka.

Zajeżdża sztucznością to zdjęcie. Nie pokazuje waszych prawdziwych emocji i uczuć. Albo ich nie ma między wami, albo kiepsko to zostało uchwycone – czytamy w komentarzach.

Kurcze Sylwia super babka, ale ile razy patrzę na te zdjęcia wydaje mi się, że ten związek jest ustawiony. Przykro mi, nie kupuję tego. Nie po tym jak Miki mówił o swoich byłych jak wyglądały itp. Może się mylę...

Odkryjcie jeszcze kołdry...

„Wszystko jest na sprzedaż. Choć nie chcemy to świat nas zmusza...”. Może warto zostawić coś dla siebie?

Na jeden z tego typu komentarzy zareagowała Sylwia.

Sysiu Ciebie wprost uwielbiam, ale jakoś w miłość Mikołaja do Ciebie no kurde... jakoś nie wierzę. 

Z czasem może uda nam się Cię przekonać – odpowiedziała ze spokojem gwiazda „Love Island”.

RadioZET.pl/jw