Zamknij

Love Island: Sylwia i Mikołaj wezmą ślub? Mikołaj dostał już błogosławieństwo

Judyta Wanicka
18.10.2019 13:42
Sylwia i Mikołaj z Love Island
fot. Instagram:@loveislandwyspamilosci

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak wkrótce się pobiorą? Zwycięzcy pierwszej edycji „Love Island. Wyspa miłości” nadal są razem i poważnie podchodzą do swojego związku. Sylwia zabrała już Mikołaja do rodzinnego domu i przedstawiła go mamie. W wywiadzie zdradziła, że jej nowy ukochany otrzymał już błogosławieństwo od „teściowej”. 

W pierwszej polskiej edycji „Love Island. Wyspa miłości” zwyciężyli Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak. Para podzieliła się nagrodą 100 tysięcy złotych. Okazuje się, że romans 27-letniej tancerki z młodszym o rok trenerem tenisa nie skończył się w momencie wyjścia z hiszpańskiej willi. Po powrocie do Polski nadal pozostają nierozłączni. Zaczęli już nawet poznawać wzajemnie swoje rodziny i przyjaciół. Sylwia zabrała Mikołaja do rodzinnego Legionowa i przedstawiła go mamie. 

Sylwia i Mikołaj z „Love Island” planują ślub?

Kilka tygodni spędzonych w zamkniętej willi wystarczyło, by Sylwia i Mikołaj z „Love Island” zdecydowali się na związek. Wielu widzów nie dawało im szans, twierdząc, że jedyne, co ich łączy, to chwilowe zauroczenie oraz zwykła chęć zgarnięcia sporej sumy. Po finale fani „Love Island” pisali, że związek Sylwii i Mikołaja jest ustawką i wróżyli im rychłe rozstanie. Tymczasem nic nie wskazuje na to, by para miała się rozejść. Wręcz przeciwnie – Sylwia i Mikołaj poważnie traktują łączącą ich relację i myślą o wspólnej przyszłości. Mikołaj został już przedstawiony mamie Sylwii. Przystojny trener tenisa musiał zrobić na niej pozytywne wrażenie, bo już po pierwszej wizycie został oficjalnie zaakceptowany. 

Byliśmy wspólnie w Legionowie u mojej mamy. Miki otrzymał „błogosławieństwo”. W czwartek jedziemy do Torunia do rodzinki i przyjaciół Mikołaja. Wcześniej zorganizowaliśmy spotkanie dla ponad 30 najbliższych nam osób. Chcieliśmy, aby nasi znajomi poznali się nawzajem. Było cudownie! – powiedziała Sylwia w rozmowie z Party.pl.

Love Island: Marietta i Franek uprawiali seks w programie? Wyznali, jaka jest prawda

Związek Sylwii i Mikołaja rozwija się błyskawicznym tempie i kto wie, czy wkrótce nie zaskoczą fanów wiadomością o ślubie. Na razie jednak chcą niczego zdradzać. Wiadomo już, że część pieniędzy z wygranej chcą przeznaczyć na romantyczną podróż do Paryża. Sylwia przyznaje, że Mikołaj coraz bardziej ją zaskakuje i podobnie jak ona jest zdecydowany pogłębiać relację. Być może klimat słynnego miasta zakochanych sprawi, że Mikołaj pomyśli o pierścionku zaręczynowym dla Sylwii. 

RadioZET.pl/jw