Zamknij

Love Island: chłopak Ady Śledź jest poszukiwany przez policję. Wpadł przez filmik w sieci

Judyta Wanicka
12.05.2020 11:21
Ada Śledź z Love island
fot. Instagram:@flychanelle

Chłopak Ady Śledź z "Love Island. Wyspa Miłości" jest poszukiwany przez policję. Mężczyzna jechał luksusowym autem po ulicach Warszawy z prędkością przekraczającą 200 km/h. Zdradziło go nagranie zamieszczone w sieci. 

Ada Śledź była najmłodszą uczestniczką reality show "Love Island. Wyspa Miłości" w Polsacie. Modelka dość szybko odpadła z programu, ale udało jej się zdobyć popularność i przyciągnąć fanów na Instagram. Gwiazdka regularnie informuje, co u niej słychać. Lubi przy tym wywoływać kontrowersje. 

Ostatnio 21-letnia uczestniczka "Love Island" pochwaliła się relacją z przejażdżki luksusowym Mercedesem, na którą zabrał ją jej nowy chłopak. Para pędziła przez ulice Warszawy w zawrotnym tempie. W pewnym momencie licznik wskazywał 200 km/h, co Ada z dumą podkreśliła na Instastory. Filmik szybko został udostępniony w sieci i, jak się okazuje, dotarł do funkcjonariuszy policji. Teraz ukochanego Ady Śledź czekają kłopoty. 

Love Island: Ada Śledź startowała w „Top Model”. Zdradziło ją jedno zdjęcie

Love Island: Chłopak Ady Śledź poszukiwany przez policję

Uczestniczka "Wyspy Miłości" pewnie żałuje, że zdecydowała się pochwalić w internecie pirackimi popisami swojego partnera. Chłopak Ady Śledź jechał w dzień ulicą Sobieskiego ponad 200 km/h.  Czterokrotnie przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym. Choć nie został zatrzymany na gorącym uczynku, wpadł przez filmik udostępniony w sieci. Sprawą zajęła się policja. 

Prowadzimy już czynności zmierzające do ustalenia tego, kto kierował Mercedesem. Ustalamy też, w którym dokładnie miejscu kierowca zaczął przekraczać dozwoloną prędkość. Jeśli chodzi o to, co groziłoby temu kierowcy za jechanie z prędkością 208 km/h, to jest bardzo wiele możliwości, ale najpierw musimy ustalić szczegółowe okoliczności zdarzenia - powiedział w rozmowie z Plejadą podkomisarz Rafał Radwaniak z Komendy Stołecznej Policji. 

Zagłosuj

Lubisz szybką jazdę samochodem?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw