Zamknij

Love Island: czworo uczestników nago w łóżku. Tej sceny nie pokazali w programie

Judyta Wanicka
28.10.2019 14:46
Love Island. Wyspa miłości
fot. Instagram:@loveislandwyspamilosci

Oliwia Miśkiewicz z "Love Island" opublikowała pikantne zdjęcie, na którym leży roznegliżowana w łóżku razem z Maćkiem, Mariettą i Frankiem. Widzowie nie mogli zobaczyć tej sceny w programie. Pod zdjęciem rozpętała się dyskusja podekscytowanych uczestników i fanów.

Program "Love Island. Wyspa miłości" zakończył się dwa tygodnie temu, lecz wciąż wzbudza sporo emocji wśród widzów. Uczestnicy, którzy dostali się do finału, robią wszystko, by ich pięć minut sławy trwało jak najdłużej. Każdy jednak w inny sposób próbuje zwrócić na siebie uwagę. Podczas gdy Marietta i Franek zorganizowali akcję charytatywną na rzecz fundacji pomagającej chorym na raka, Sylwia i Mikołaj zamieścili nagie zdjęcie spod prysznica. Podobną drogą do tych ostatnich postanowili pójść zdobywcy trzeciego miejsca, Oliwia i Maciek. 26-letnia modelka opublikował gorące zdjęcie prosto z łóżka, w którym leży razem z innymi uczestnikami show.

Love Island: Oliwa i Maciek w łóżku z Mariettą i Frankiem

Do tej pory Oliwia Miśkiewicz i Maciej Szewczyk pozostawali najskromniejszą parą wśród uczestników "Wyspy miłości". Na Instagramie rzadko dodają wspólne zdjęcia, a jeśli już się na jakieś zdecydują, nie są to szalone pocałunki czy rozpalające wyobraźnię pozy. Na profilach obojga panuje dość senna atmosfera. Ale przebojowa Oliwia postanowiła nieco rozruszać swoich obserwatorów. Gwiazda "Love Island" opublikowała zdjęcie, na którym leży w łóżku z Maćkiem, Mariettą i Frankiem. Wszyscy są prawie nadzy.

Musimy przekonać się, kto jest ze złota, a kto jest pozłacany. Moje misie, cieszę się strasznie, że was poznałam. W willi bez tej ekipy nie dałabym rady - napisała Oliwia. 

Widok roznegliżowanej czwórki w łóżku rozpalił wyobraźnię internautów. Fani zaczęli dopytywać, jak to się stało, że pary wylądowały razem w sypialni. Co ciekawe, sytuacją zaskoczony jest sam Franek Rumak, który przyznał, że nie pamięta tego zdarzenia.

Co to za zdjęcie? I czemu leżymy w 4 na jednym łóżku prawie nago? - dziwił się chłopak Marietty.

Z tego co pamiętam, to my z Mariettą leżałyśmy i się przytulałyśmy, a ktoś się zazdrosny zrobił i wbił do łóżka... - wyjaśniła Oliwia.

Oliwia i Maciek z "Love Island" już nie są razem?

W komentarzach pojawiło się pytanie, co się dzieje ze związkiem Oliwii i Maćka. Z dyskusji można się dowiedzieć, że para uczestników pokróciła się i chyba nie jest między nimi najlepiej.

Oczywiście nie wiemy co się tam u Was dzieje, ale zapewne poszło o jakąś pierdołę. Proszę Cię Oliwko, bo u Maćka już pisałam, pamiętajcie o kompromisie bardzo ważnym Ty również, tak pasujecie do siebie jak dwie połowy. Dogadajcie się, rozmowa jest taka ważna. Kurczę, tak trzymam za Was kciuki, że no nie mogę się z tym pogodzić. LoVe działajcie i nie rozciągajcie kłótni w czasie tylko więcej nerwów stracicie a na co Wam to. Trzymam kciuki! - apeluje jedna z fanek.

Oliwka jak się poddasz to ci nakopie...

Niech się ogarnie, bo jak cierpliwa jestem tak już nie daję rady - odpowiedziała poirytowana Oliwia.

Oliwia i Maciek byli parą z najdłuższym stażem w "Love Island". W programie często się kłócili, lecz zawsze potrafili się pogodzić. Miejmy nadzieję, że i tym razem wszystko się między nimi ułoży.

RadioZET.pl/jw