Zamknij

Love Island: Marietta poniżana? Jej rozbierane zdjęcie wyciekło do sieci

Maciej Friedrich
07.02.2020 19:44
Love Island: Marietta poniżana? Jej rozbierane zdjęcie wyciekło do sieci
fot. Instagram:@mariettafiedor

Marietta i Franek byli jedną z najpopularniejszych par w programie "Love Island". Przez jakiś czas układało się między nimi świetnie, jednak ostatecznie rozstali się. Teraz uczestniczka przeżywa dramat po tym, jak do sieci wyciekło jej zdjęcie w bieliźnie. 

"Love Island" to randkowy program, który cieszył się dużym zainteresowaniem widzów. Randkowe show, o którym głośno było między innymi ze względu na bezpruderyjne zachowanie uczestników, zdobył popularność, podobnie jak niektórzy z jego uczestników. Obok zwycięzców Sylwii i Mikołaja sympatię wzbudzili także Marietta i Franek. 

Para zasłynęła między innymi tym, że uprawiała seks na oczach kamer. Para pozostała w związku po zakończeniu programu, jednak ostatecznie rozstała się. Nie obyło się bez gorzkich słów. Marietta nie ukrywa, że obecnie przeżywa trudne chwile i jest atakowana przez internautów. 

Love Island: zdjęcie Marietty wyciekło do sieci. Uczestniczka jest poniżana?

Marietta Fiedor opublikowała na swoim Instastory emocjonalne oświadczenie, w którym wyznaje, że jest poniżana przez wielu internautów. Chodzi o jej zdjęcie w bieliźnie, które miało wyciec do sieci. Co więcej, uczestniczka "Love Island" sugeruje, że zrobiono z niej osobę, dla której liczą się tylko pieniądze i zabawa, a nawet mającą problemu z alkoholem. 

Dostałam mnóstwo wiadomość prywatnych ze screenami, gdzie jestem poniżana, wypisywane są treści niezgodne z prawdą, a moje zdjęcie leżącej na dywanie w samej bieliźnie lata po różnych forach i między ludźmi - czytamy. 

Marietta na końcu swojego wpisu zaapelowała, by nie mówić, że się kogoś kocha, jeśli druga osoba nie odwzajemnia uczuć. Czyżby za swoje problemy winiła Franka?

Marietta Love Isla
fot. Instagram:@mariettafiedor
Zagłosuj

Oglądałeś/aś "Love Island"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF