Zamknij

Love Island: kto w finale? Oto pary walczące o zwycięstwo w drugiej edycji

07.10.2020 20:19
Love Island
fot. materiały prasowe Polsat

Finał "Love Island 2" już niedługo. Które pary dostały się do finału i zawalczą o główną nagrodę? Znamy finalistów drugiej edycji "Love Island. Wyspa Miłości" w Polsacie. 

Finał "Love Island. Wyspa Miłości 2" już 9 października na antenie Polsatu. Uczestnicy randkowego reality show zbliżają się do rozstrzygnięcia wielkiej bitwy o główną nagrodę. Za dwa dni dowiemy się, która z par stanie przed wyborem miłość albo pieniądze. Szansę na wygraną mają trzy duety. O tym, który z nich wygra zdecydują widzowie, którzy mogą już głosować poprzez specjalną aplikację. Kto dostał się do finału 2. edycji "Love Island"? Poznaliśmy imiona szóstki szczęśliwców. 

Love Island: Mężczyźni przebrani za kobiety udają poród. Fani zniesmaczeni [FOTO]

Love Island 2: finałowe pary drugiej edycji "Wyspy Miłości"

Już w czwartek 9 października zostanie wyemitowany finał "Love Island 2". Wtedy przekonamy się, która para wygra program i czy uda jej się zostać w związku po zakończeniu show. Oto finaliści 2. edycji "Wyspy Miłości" w Polsacie:

Ola i Rafał - to para z najdłuższym stażem na Wyspie Miłości. Ola była pierwszym wyborem Rafała, gdy panowie po raz pierwszy w tej edycji wybierali partnerki. Między Wyspiarzami szybko zaiskrzyło, nadawali na tych samych falach, więc nawet pomimo drobnych nieporozumień są razem nie patrząc na pokusy i pojawiających się co chwile nowych uczestników show. 

Julia i Dominik - para finałowa z nieco krótszym stażem, ale chyba najintensywniej przeżywająca swoje zauroczenie. Julka nie była pierwszym wyborem Dominika, ale gdy dała mu do zrozumienia, że jest nim zainteresowana, islanders zauroczony piękną wyspiarką szybko przystąpił do działania. Para stała się nierozłączna, wspólne rozmowy, romantyczne randki i miłosne wyznania. Wyglądają na naprawdę szczęśliwych.

Magda i Igor - duet z najkrótszym stażem w programie. Magda jako ostatnia dołączyła do Wyspiarzy, robiąc piorunujące wrażenie na wszystkich mężczyznach. Jednak to Igor skradł jej serce i to z nim chciała budować relację. Uczestnik będący w skomplikowanym związku z Oliwią, widząc piękną Magdę i to, że jest nim zainteresowana, chciał spróbować pogłębić relację z Magdą. Wszystko potoczyło się błyskawicznie. Igor nie krył, że zaczyna się zakochiwać w Magdzie, a podczas ostatniej nocy w kryjówce... oficjalnie zostali parą.

Która para wygrał finał "Love Island 2" i zdobędzie popularność jak zwycięscy poprzedniej edycji Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska? O tym przekonamy się w czwartek, 9 października, o godzinie 22:10 na antenie Polsatu. 

Love Island: Monika powiększyła piersi. Zdradziła, ile zapłaciła

Posłuchaj podcastu