Zamknij

Love Island: uczestniczka pomalowała Marinę Łuczenko. Fanki zachwycone

Maciej Friedrich
31.10.2019 14:42
Love Island: uczestniczka pomalowała Marinę Łuczenko. Fanki zachwycone
fot. Instagram:@moniakej

Uczestniczki programu "Love Island" starają się wykorzystać swoją popularność. Jedną z nich jest makijażystka Monika Kozakiewicz. Wykonała między innymi makijaż dla Mariny Łuczenko-Szczęsnej. Żona Wojciecha Szczęsnego pochwaliła się nim na Instagramie i zachwyciła fanki.

"Love Island", zgodnie z oczekiwaniami widzów, okazał się programem niezwykle kontrowersyjnym. Sytuacje takie, jak seks na oczach kamer, podzieliły widzów na zwolenników "odważnego" reality-show i zagorzałych krytyków. Nie zmienia to faktu, że "Love Island" cieszyło się dużą popularnością, a uczestnicy starają się wykorzystać swoje pięć minut popularności. Jedną z uczestniczek, którą widzowie dobrze zapamiętali jest Monika Kozakiewicz. Głośno było między innymi o tym, że dobrze znała się z prowadzącą show Karoliną Gilon.

Love Island: uczestniczka Monika Kozakiewicz makijażystką Mariny Łuczenko

Monika Kozakiewicz jest uznaną makijażystką, nic więc dziwnego, że zna polskie celebrytki. Współpracowała między innymi z Ewą Chodakowską i Sarsą. Wykonała również makijaż dla Mariny Łuczenko. Żona Wojciecha Szczęsnego pochwaliła się efektami na swoim profilu na Instagramie. Fani piosenkarki nie mogli wyjść z zachwytu nad jej urodą.

- Żywe piękno. Brak słów!

- I jak tu Cię lubić, co? Oto kobieta ideał!

- Pięknie wyglądasz w tej stylizacji - komplementowali internauci.

Zachwycający wizerunek Mariny to w dużej mierze zasługa talentu Moniki Kozakiewicz. Kto wie, być może jej popularność jako makijażystki przewyższy tę, którą zyskała dzięki udziałowi w "Love Island".

Zagłosuj

Jak podoba ci się stylizacja Mariny?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/plotek.pl/MF