Zamknij

Love Island. Wyspa millości 3. Już wiemy, kiedy program wraca na ekrany

21.01.2021 16:44
Karolina Giloń
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

"Love Island. Wyspa millości" 3 to jeden z programów, który okazał się hitem ramówki Polsatu. Widzowie czekają już na trzeci sezon show, a szczegóły premiery już są znane.

" Love Islnd. Wyspa miłości" cieszyło się dużym zainteresowaniem widzów Polsatu. Nic dziwnego, że producenci zdecydowali się na kolejną serię, a wielbiciele show czekają z niecierpliwością na informacje o tym, kiedy ich ulubiony program wraca na ekrany. Właśnie poznaliśmy szczegóły premiery 3. sezonu "Love Island".

Zobacz także: Karolina Gilon przyznała, że poprawiła sobie piersi. "12 tysięcy, nie żałuję"

Love Island. Wyspa miłości 3: kiedy premiera?

Jak informują Wirtualne Media, premiera show odbędzie się w niedzielę, 28 lutego, o godz. 20.00. Pilotażowy odcinek będzie trwał aż dwie godziny, podczas których poznamy nowych bohaterów. Kolejne odcinki programu prawdopodobnie emitowane będą tak, jak wcześniejsze edycje: od poniedziałku do piątku i w niedziele około godz. 22.00. Prowadzącą show będzie, jak wcześniej, Karolina Giloń.

Reality show "Love Island. Wyspa miłości" opiera się na brytyjskim formacie z 2005 roku. Uczestnicy programu przez kilka tygodni mieszkają w luksusowej willi, pozostając bez kontaktu ze światem zewnętrznym. Ich zadaniem jest połączenie się w pary, a ci, którym się to nie uda, odpadają. Regularnie do programu dołączają nowi uczestnicy, co sprawia, że relacje uczestników mogą się mocno skomplikować.

RadioZET.pl/AS