Zamknij

Love Island: ruszyły castingi do nowego sezonu. Emisja już na wiosnę

30.11.2020 17:43
Love Island
fot. materiały prasowe Polsat

Love Island to program, który cieszy się dużą popularnością. Za nami już dwie edycje, a właśnie ruszają castingi do edycji trzeciej. Emisja już wiosną 2021. Oto szczegóły!

Love Island to program, w którym nie brakuje kontrowersyjnych treści. Prawdopodobnie to jeden z powodów, który przyciąga tak dużą widownię. Idąc za ciosem, telewizja Polsat zapowiedziała castingi do kolejnej, trzeciej już edycji programu. Jak głosi komunikat, do programu zapraszani są "nietuzinkowi single, którzy pragną znaleźć miłość swojego życia i zaistnieć w świecie mediów oraz internetu". Emisję premierowych odcinków na antenie Polsatu i w serwisie ipla.tv zaplanowano na wiosnę 2021. Program poprowadzi Karolina Gilon.

Zobacz także: Love Island: Rafał i Ola nie są już razem. Zaskakujący powód rozstania

Love Island 3: castingi ruszają. Oto szczegóły

"Jeśli jesteś singlem w wieku 18-35 lat, chcesz zostać gwiazdą najgorętszego show w historii telewizji, przeżyć przygodę życia, zawalczyć o miłość i sławę, zgłoś się do „Love Island. Wyspa miłości”!" - informuje telewizja Polsat. Zgłoszenia można przesłać za pośrednictwem serwisu loveislandpolska.pl.

Love Island pojawia się na antenie Polsatu od września 2019 roku. W pierwszej edycji zwycięską parą okazali się Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak. W drugiej: Julia Nowakowska oraz Dominik Grot. Obydwie pary deklarowały miłość do partnera i w ten sposób każdej z osób przypadła nagroda 50 tysięcy złotych.

"Love Island. Wyspa miłości" bije rekordy popularności na całym świecie! Każda kolejna edycja show, potwierdza, że format oparty na brytyjskiej licencji to fenomen kulturowy. Zdobywca prestiżowej nagrody BAFTA 2018 dla najlepszego reality show, oglądany na świecie przez dziesiątki milionów widzów jest doskonałym odzwierciedleniem współczesnych czasów. Pokazuje, jak młodzi ludzie flirtują i nawiązują relacje, zdobywają przyjaźnie. To program, który na kilka tygodni łączy niezwykle zróżnicowaną grupę widzów – od nastolatków, studentów, absolwentów studiów wyższych, po całe rodziny. Widzowie programu podglądają uczestników, podziwiają ich, lubią ich oceniać, krytykować, a następnie swoje opinie wyrażają na profilach społecznościowych programu.

RadioZET.pl/AS