Zamknij

Love Island. Wyspa miłości: Karolina Gilon odpowiada na zarzuty w sprawie znajomości z Moniką

Judyta Wanicka
06.09.2019 10:54
Karolina Gilon
fot. East News

Karolina Gilon odniosła się do zarzutów widzów „Love Island. Wyspa miłości” dotyczących znajomości z jedną z uczestniczek, Moniką Kozakiewicz. Widzowie odkryli, że Monika zna się z prowadzącą show i najpewniej dostała się do programu po znajomości. Jak tłumaczy się Gilon?

Love Island. Wyspa miłości: Gilon skomentowała sprawę z Moniką

Program „Love Island. Wyspa miłości”, który zadebiutował na antenie Polsatu, od początku wzbudza wiele emocji wśród widzów. Wokół show zdążył nawet wybuchnąć pierwszy skandal. Widzom nie spodobało się, że prowadząca Karolina Gilon prywatnie przyjaźni się z uczestniczką programu Martą Kozakiewicz. Od razu pojawiły się podejrzenia, że Gilon załatwiła koleżance udział w programie. Wywołana do tablicy celebrytka zareagowała na zarzuty na InstaStory.

Gilon nie zaprzeczyła, że zna się z Moniką Kozakiewicz. Powiedziała też, że gdy tylko dostała posadę prowadzącej, zaczęła namawiać swoich znajomych do wzięcia udziału w castingach.

W regulaminie programu nie ma zasady, że jeśli znasz Karolinę Gilon, to nie możesz wziąć udziału w show – wyjaśniła. Pamiętajcie, że castingowaniem do show nie zajmuje się prowadząca, lecz produkcja. Jest ankieta, jest zgłoszenie. Produkcja wybiera osoby, którymi jest zainteresowana i zaprasza do castingu na żywo – mówi.

Prowadząca „Love Island” zapewnia, że Monika zdecydowała się wziąć udział w castingu.

Monia nie mówiła mi, że idzie na casting. A gdy się już dostała, miała zakaz mówienia, że będzie w tym show, bo to miała być niespodzianka dla widzów. Nawet jeśli ja bym ją namówiła do przyjścia do programu to jaki to ma wpływ na „ustawienie” programu, skoro to widz decyduje o losach bohaterów? – pytała Gilon. Monia chciała przygody, przyszła do casting, ja o tym nie miałam zielonego pojęcia. Amen. Niech się dziewczyna bawi. Trzymam za nią kciuki, ale traktuję jak każdego innego uczestnika – zapewniła prowadząca „Wyspy miłości”.

Love Island. Wyspa miłości: o co chodzi w programie?

„Love Island. Wyspa miłości” to nowe reality show emitowane na antenie Polsatu. Jest polską wersją znanego brytyjskiego formatu randkowego. Uczestnikami są single - 5 kobiet i 5 mężczyzn w wieku 18-35 lat. Przez kilka tygodni będą mieszkać w willi zlokalizowanej na hiszpańskiej wyspie. Podobnie jak w „Big Brotherze”, uczestnicy żyją pod obstrzałem kamer i są odcięci od telefonów oraz internetu. Podczas pobytu muszą łączyć się w pary i wspólnie wykonywać powierzone im zadania. W każdym kolejnym odcinku mogą pozostać z danym partnerem lub go zmienić. Osoby, którym nie uda się znaleźć drugiej połówki, odpadają z programu. Eliminacja uczestników następuje również na podstawie wyników głosowania widzów. Para, która zwycięży w show, otrzymuje nagrodę pieniężną w wysokości 100 tysięcy złotych.

Zagłosuj

Lubisz Karolinę Gilon w roli prowadzącej "Love Island"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW