Zamknij

Love Island. Wyspa miłości: Oliwia „Viki” Górecka nową uczestniczką show

Judyta Wanicka
10.09.2019 13:02
Oliwia Górecka
fot. Instagram:@olavicky

Do „Love Island. Wyspa miłości” dołączyła nowa uczestniczka. Oliwia „Viki” Górecka ma 22 lata i jest trenerką personalną oraz zawodniczką bikini fitness. Jej wyrzeźbione ciało robi wrażenie, podobne jak pikantne zdjęcia, które zamieszcza na Instagramie. Kim jest Oliwia Górecka, nowa uczestniczka „Wyspy miłości”? Zobaczcie, co o niej wiemy!

Love Island. Wyspa miłości: Oliwia Górecka dołączyła do programu

„Love Island. Wyspa miłości” nie przestaje trzymać widzów w napięciu. W piątek z randkowego show Polsatu odpadli pierwsi uczestnicy. Z szansą główną nagrodę pożegnał się Dominik Maj, któremu nie udało się znaleźć nikogo do pary. Willę musiał opuścić także Marcin Puciek, były partner Marietty Fiodor. Niestety Marietta nie chciała dłużej współpracować z Marcinem i przy najbliżej okazji wymieniła go na Damiana.

W poniedziałkowym odcinku do ekipy „Love Island. Wyspa miłości” dołączyła nowa uczestniczka – Oliwia „Viki” Górecka. Ponętna 22-latka może liczyć na spore zainteresowanie wśród męskiej części uczestników, ale z pewnością nie będzie łatwo ją poderwać. Oliwia zaznacza, że szuka mężczyzny starszego i doświadczonego, a do tego z inicjatywą i co najmniej tak silnego jak ona. A trzeba przyznać, że tężyzną fizyczną mogłaby zawstydzić niejednego uczestnika show. 22-latka trenuje bikini fitness oraz kulturystykę. Z zawodu jest trenerką personalną. Pasjonuje się także różnymi sportami, które wymagają siły, odwagi i koncentracji.

Lubię w sobie to, że jeżeli coś sobie postanowię, to nie spocznę, dopóki tego nie zrealizuję. Całkowity fokus na celu – nic nie jest w stanie mnie wtedy zdekoncentrować – podkreśla nowa uczestniczka.

Mimo zamiłowania do kulturystyki Oliwia lubi wyglądać elegancko i kobieco. Jak stwierdziła, nie ufa osobom, które nie potrafią się ubrać. Jej wymarzony mężczyzna również powinien dbać o nienaganny wygląd i mieć poczucie estetyki oraz własny styl. Przy tym musi wyróżniać się zdecydowanym charakterem. 22-latka nie znosi mężczyzn, którzy nie wykazują inicjatywy i nie potrafią zdominować partnerki. Z tego powodu pół roku temu zakończyła swój związek. Jak wyznała, nie miała zamiaru dłużej niańczyć swojego faceta.

Jestem kobietą z apetytem na życie. Daję pozytywną energię i oczekuję jej w zamian – twierdzi.

Love Island. Wyspa miłości: o czym jest nowy program Polsatu?

„Love Island. Wyspa miłości” to nowe reality show emitowane na antenie Polsatu. Jest polską wersją znanego brytyjskiego formatu randkowego. Uczestnikami są single – 5 kobiet i 5 mężczyzn w wieku 18-35 lat. Przez kilka tygodni będą mieszkać w willi zlokalizowanej na hiszpańskiej wyspie. Podobnie jak w „Big Brotherze”, uczestnicy żyją pod obstrzałem kamer i są odcięci od telefonów oraz internetu. Podczas pobytu muszą łączyć się w pary i wspólnie wykonywać powierzone im zadania. W każdym kolejnym odcinku mogą pozostać z danym partnerem lub go zmienić. Osoby, którym nie uda się znaleźć drugiej połówki, odpadają z programu. Eliminacja uczestników następuje również na podstawie wyników głosowania widzów. Para, która zwycięży w show, otrzymuje nagrodę pieniężną. 

Zagłosuj

Podoba ci się Oliwia "Viki" Górecka?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW