Zamknij

Love Island. Wyspa miłości: kolejny seks Marietty i Franka. Uczestnik zdradził szczegóły zbliżenia

Judyta Wanicka
09.10.2019 14:48
Marietta i Fanek z "Love Island. Wyspa Miłości"
fot. Instagram:@loveislandwyspamilosci

Marietta i Franek z „Love Island. Wyspa miłości” znowu uprawiali seks na antenie. Dwójka zauroczonych sobą uczestników ponownie wskoczyła do łóżka, by zacieśnić swoją znajomość. Fanek pochwalił się porannym seksem z Mariettą w rozmowie z Pawłem.

Polska edycja reality show „Love Island. Wyspa miłości” od początku wzbudza sporo kontrowersji. W hiszpańskiej willi, którą zamieszkuje 5 singli i 5 singielek, co chwilę dochodzi do romansów, zdrad i zaskakujących przeparowań. Często towarzyszą temu burzliwe emocje i intrygi. W ostatnim odcinku z programem pożegnali się Monika i Paweł, co poruszyło wielu widzów, w tym Dodę. Ale i tak żadna z para nie potrafi rozgrzać widzów tak jak Marietta i Franek. Przystojny ratownik wodny z USA i 22-letnia hostessa z Gliwic wyraźnie mają się ku sobie. Silne zauroczenie kolejny raz zaprowadziło ich do sypialni.

Love Island. Wyspa miłości: Franek zdradza szczegółu seksu z Mariettą

W reality show Polsatu „Love Island. Wyspa miłości” doszło do kolejnej sceny seksu. Marietta Fiedor i Franek Rumak ponownie dali się ponieść namiętnym emocjom i spędzili ze sobą noc w łóżku. Franek od początku nie ukrywał, że Marietta podoba mu się najbardziej ze wszystkich uczestniczek. Urocza brunetka nie pozostawała mu dłużna. Już po kilku dniach flirtowania nad basenem oboje stali się bohaterami najgorętszej sceny pierwszej edycji „Wyspy miłości”.

Do następnego zbliżenia Marietty i Franka doszło kilka dni później, tuż nad ranem. Tym razem erotycznym igraszkom pary nikt się nie przyglądał, a o wszystkim wiadomo jedynie z relacji Franka. 25-letni ratownik pochwalił się w rozmowie z Pawłem, że uprawiał poranny seks z Mariettą.

Seksik z rana był. No, w łóżku. Człowieku, chyba w 3 minuty doszedłem i to tak w slow – pochwalił się Franek. Mówię do niej: „Ale dziwnie, ale fajnie”, a ona: „No” – opowiadał koledze.

Marietta była mniej wylewna. Podobnie jak wcześniej nie chciała komentować seksu z Frankiem. Nie wiadomo, czy była równie zachwycona jak jej partner, ale jej zdawkowa odpowiedź może sugerować, że fajerwerków raczej nie było...

Przypomnijmy, że pierwszy seks Marietty i Franka w „Love Island” odbył się w obecności śpiących uczestników. Miłosne igraszki obudziły o 3.00 nad ranem Damiana. Uczestnik przyglądał się scenie z ukrycia, a nad ranem opowiedziała o wszystkim pozostałym domownikom.

Widziałem wszystko. Nastąpiła finalizacja – mówił podekscytowany. Tak patrzę, zerkam, cmoki, cmoki, cmoki. Mówię, ok, dobra, a potem tylko patrzę – noga w górze. Na początku było spokojnie, nabierało to tempa, a później widziałem już tylko, jak kołdra latała – emocjonował się Damian. 

RadioZET.pl/jw