Zamknij

Łukasz Czarnecki zakochany. Gwiazdor "Tańca z gwiazdami" ma nową dziewczynę [FOTO]

28.07.2020 13:48
Łukasz Czarnecki
fot. Instagram.com/ Łukasz Czarnecki

Łukasz Czarnecki, tancerz "Tańca z gwiazdami" ma nową dziewczynę. Gwiazdor po raz pierwszy pochwalił się nowym związkiem na Instagramie. Jednym zdjęciem dał do zrozumienia, że jego relacja z Francys Barrazą Sudnicką to już przeszłość.

Łukasz Czarnecki zakochany. Gwiazdor "Tańca z gwiazdami" ma nową dziewczynę

Łukasz Czarnecki z "Tańca z gwiazdami" ma nową partnerkę. Wieloletni tancerz "Tańca z gwiazdami" pochwalił się na Instagramie zdjęciem z nową dziewczyną. Tą fotografią dał do zrozumienia, że jego związek z Francys Barrazą Sudnicką to już przeszłość. Ani modelka, ani tancerz oficjalnie nie potwierdzili tych doniesień, jednak próżno szukać na ich profilach społecznościowych wspólnych fotografii.

Teraz przyszedł czas na nową miłość, a wybranką serca tancerza jest Sylwia Karim, która na swoim koncie ma udział w wielu konkursach piękności, w tym Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2009. Para poznała się rok temu. Czarnecki umieścił pierwsze wspólne zdjęcie z ukochaną, podkreślając w hasztagach, że celebrują pierwszą rocznicę.

Łukasz Czarnecki i Francys Barrazza-Sudnicka rozstali się po 10 latach znajomości

Prywatnie Łukasz Czarnecki jest tatą ukochanej córeczki, która jest owocem jego związku z Francys Barrazą-Sudnicką. Para poznała się na planie "Tańca z gwiazdami" i była ze sobą dziesięć lat.  W maju 2019 roku pojawiły się plotki, że w ich związku nie dzieje się najlepiej, jednak żadna ze stron nie komentowała tych doniesień.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl