Zamknij

Łukasz Darłak w serialu "Na Wspólnej". Kogo zagra gwiazdor "Big Brothera"?

Judyta Wanicka
18.10.2019 18:09
Łukasz Darłak z "Big Brothera"
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Łukasz Darłak znany z pierwszej edycji "Big Brothera" zagra w serialu "Na Wspólnej". Kontrowersyjny uczestnik reality show dołączył do obsady popularnej telenoweli TVN i ma już za sobą pierwsze zdjęcia. Kogo zagra Łukasz Darłak w "Na Wspólnej" i kiedy zostaną wyemitowane odcinki z jego udziałem? Już wiadomo. 

Łukasz Darłak był uczestnikiem pierwszej edycji reality show "Big Brother", który wrócił na antenę po 11 latach. 26-letni psycholog z Rzeszowa należał do najbardziej kontrowersyjnych uczestników programu. Lubił filozofować, udzielać rad i służyć wsparciem głównie dziewczynom. Znany był z tego, że dość emocjonalnie reagował na różne sytuacje w domu, przez co przylgnęła do niego łatka "króla dramatu". Mimo wielu pozytywnych cech dał się poznać głównie z negatywnej strony jako bałaganiarz, intrygant i manipulator. W pewnym momencie domownicy i widzowie mieli dość jego zachowania i wspólnymi siłami usunęli z programu. Po pewnym czasie Darłak został przywrócony, ale ostatecznie pożegnał się z show trzy tygodnie przed finałem. Po zakończeniu "Big Brothera" Łukasz Darłak robi, co może, by przedłużyć swój medialny żywot. Gwiazdor "Big Brothera" właśnie wkręcił się do najpopularniejszej telenoweli TVN.

Łukasz Darłak zagra w serialu "Na Wspólnej"

Łukasz Darłak pochwalił się na Instagramie, że dołączył do obsady serialu "Na Wspólnej". Gwiazdor "Big Brothera" poinformował widzów, że wcieli się w postać Davida, pracownika korporacji. Jego postać łączy się z wątkiem Darka granego przez Michała Mikołajczyka. Darek rozpocznie pracę w korporacji, a jego kolegą z pracy będzie właśnie David. Łukasz Darłak ma już za sobą pierwsze dni spędzone na planie. Jedak na ekranie będzie go można zobaczyć dopiero za kilka miesięcy. Jak dowiadujemy się z wideo zamieszczonego na oficjalnym profilu serialu, odcinki serialu "Na Wspólnej" z udziałem Łukasza Darłaka zostaną wyemitowane na początku 2020 roku.

Rola w "Na Wspólnej" nie jest pierwszym aktorskim wyzwaniem, z jakim zmierzył się w swojej karierze Łukasz Darłak. Uczestnik "Big Brothera" wcześniej występował w popularnych serialach paradokumentalnych emitowanych na antenie TVN, m.in. „19+”, „Szkoła”, „Szpital”, „W11”, czy „Detektywi”. 

RadioZET.pl/jw