Zamknij

Łukasz Darłak wystąpi w "Na Wspólnej". Kogo zagra?

Sylwia Wamej
13.01.2020 15:11
Łukasz Darłak
fot. Artur Zawadzki/ East News

Łukasz Darłak, którego widzowie znają z poprzedniej edycji "Big Brothera" wystąpi w serialu. Gwiazdor pojawi się w poniedziałkowym odcinku "Na Wspólnej". Kogo zagra?

Łukasz Darłak wystąpi w "Na Wspólnej"

Łukasz Darłak nie wygrał co prawda "Big Brothera", jednak może liczyć na wiele propozycji zawodowych. Jak się okazuje, gwiazdor zagra w popularnym serialu "Na Wspólnej". Łukasza Darłaka zobaczymy w poniedziałkowym odcinku popularnego serialu. Darłak wcieli się w postać Dawida, pracownika korporacji. Losy jego bohatera mają połączyć się z wątkiem Darka, którego gra Michał Mikołajczyk.

Łukasz Darłak. Kim jest?

Łukasz Darłak to jeden z najbarwniejszych uczestników "Big Brothera". Łukasz ma 26 lat i jest absolwentem psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Łukasz Dałak jest też aktorem-amatorem. Na swoim koncie ma epizody w "Detektywach", "W11" oraz "Szpitalu". W serialu "szkoła" wcielił się w postać Błażeja Szymczaka. Uczestnik "Big Brothera" wystąpił też w serialu "19+". Łukasz Darłak aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, na którym publikuje mnóstwo zdjęć z sesji zdjęciowych oraz prywatnych fotografii.

Zagłosuj

Lubisz oglądać seriale?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW