Zamknij

Łukasz Jakóbiak jest gejem. Youtuber zdecydował się na coming out [FOTO]

Maciej Friedrich
23.03.2020 08:24
Łukasz Jakóbiak jest gejem. Youtuber zdecydował się na coming out [FOTO]
fot. MAREK LASYK/REPORTER/ EAST NEWS

Łukasz Jakóbiak, jeden z najpopularniejszych polskich youtuberów, zdecydował się na coming out. Internetowy twórca przyznał, że jest gejem. W sieci Jakóbiak nagrał film, w którym szczerze opowiada o sobie.

Łukasz Jakóbiak to jedna z najpopularniejszych polskich osobowości internetowych. Pochodzący z Radomia youtuber zrobił w sieci oszałamiającą karierę dzięki formatowi "20m2", w którym przeprowadza wywiady z gwiazdami. Znany jest także z programów "Jak mieszkają gwiazdy?" i "Przyjaciele kawalerki". Od 2013 roku zajmuje się prowadzeniem wykładów motywacyjnych i inspiracyjnych.

Łukasz Jakóbiak jest gejem. Coming out youtubera

W najnowszym filmie opublikowanym w sieci Jakóbiak przeprowadził swoisty wywiad z samym sobą. Szczerze opowiedział między innymi o spływającym na niego internetowym hejcie i próbie samobójczej, do której doprowadziły go życiowe trudności. Gwiazdor YouTube'a zdecydował się także wyznać, że jest homoseksualistą. Jak sam poinformował, nagrał już trzy materiały na ten temat, do tej pory jednak nie miał śmiałości ich opublikować.

- To, o czym mówię, jest ważne dla mnie, żebym mógł czuć się wolny. Nigdy jeszcze nie mówiłem, że jestem gejem. To niesamowite, bo nagrałem o tym materiał już trzy razy, ale nie emitowałem go, bo za każdym razem wynajdywałem coś (...) Otaczałem się światem, w którym czytałem, że homoseksualizm jest czymś złym, więc pozwoliłem sobie to ukryć, schować (...) Ale teraz chcę być wolny, chcę mieć możliwość niekrępowania się, chcę żyć coraz bardziej! - oznajmił Łukasz.

Być może do coming outu zmotywowała Jakóbiaka decyzja Daniela "Quczaja". Trener także zdecydował się na wyznanie fanom, że jest gejem.

Zagłosuj

Śledzisz kanał Jakóbiaka?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF