Zamknij

Hotel Paradise: uczestnik show został brutalnie pobity i okradziony [FOTO]

01.03.2021 23:17
Hotel Paradise Blondino
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Łukasz Książkiewicz, były uczestnik Hotelu Paradise znany jako Blondino, został brutalnie pobity i okradziony. Pokazał w sieci przerażające zdjęcia. Złodzieje ukradli mu laptop, telefon i biżuterię.

Łukasz Książkiewicz, czyli Blondino z pierwszej edycji "Hotelu Paradise" pokazał w sieci przerażające ujęcia, na których pokazuje swoją twarz po pobiciu. Jak się okazuje, został też okradziony, a sprawcy zabrali wiele cennych przedmiotów, takich jak laptop, telefon, biżuteria, zegarki i perfumy.

Zobacz także: Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony" krytykuje "Hotel Paradise". Nie jest fanem randkowego show

Blondino z "Hotelu Paradise" ciężko pobity

Łukasz Książkiewicz zamieścił na Instagramie wideo, na którym pokazuje swoją twarz w kilka dni po tym, jak został brutalnie napadnięty i okradziony. Z jednej z wypowiedzi można wnioskować, że Blondino ma podejrzenia, kim może być złodziej. Na Stories zamieścił krótki apel z ostrzeżeniem:

"Drogi złodzieju, proszę, nie używaj moich rzeczy (laptopa, telefonu, ciuchów, biżuterii, perfum, powerbanka, kurtek, zegarków, słuchawek), bo bardzo je lubię. A niestety jestem osobą, która ma troszkę znajomych i coraz więcej wiem. Pozdrawiam Cię i mam nadzieję, że podejmiesz właściwą decyzję" - informuje złodzieja.

blondino 1

W kolejnych materiałach przekonuje, że nie zawsze trenowanie sztuk walki pomaga w starciu z napastnikiem. Na twarzy Książkiewicza widać spore obrażenia, przede wszystkim mocny siniec pod okiem, którego gałka podeszła krwią.

Na szczęście Łukasz wraca do siebie. Odpoczywa i ogląda Netflixa. Co więcej, do całego zajścia podchodzi z dozą rezerwy. "Uśmiechu nigdy mi nie zabiorą" -  mówi. Jak twierdzi, więcej informacji zdradzi, jak odzyska siły. Jest już coraz lepiej. "Pamiętajcie, że obojętnie co się nie dzieje w Waszym życiu, to głowa do góry" - zachęca.

RadioZET.pl/AS