Zamknij

Łukasz Nowicki o powrocie syna i Haliny Mlynkovej do Polski: "Halinka żyje własnym życiem"

01.10.2020 21:09
Łukasz Nowicki o powrocie syna i Haliny Mlynkovej do Polski: "Halinka żyje własnym życiem"
fot. Kamil Pikilikiewicz/ East News

Łukasz Nowicki i Halina Mlynkova tworzyli co prawda zgrane małżeństwo, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. Obydwoje związali się z nowymi partnerami, choć małżeństwo Haliny Mlynkovej i Leszka Wronki również nie przetrwało, a artystka razem z synem wróciła do Polski. Co na to Łukasz Nowicki?

Łukasz Nowicki i Halina Mlynkova pobrali się w 2003 roku. Ich małżeństwo trwało 9 lat, a jego owocem jest dziś 17-letni syn Piotr. Para z czasem ułożyła sobie życie na nowo. Łukasz Nowicki ożenił się z aktorką Olgą Paszkowską, z którą ma córeczkę Józefinę. Z olei Halina Mlynkova wyszła za mąż za czeskiego producenta muzycznego - Leszka Wronkę. Ostatnio media rozpisywały się o kryzysie pary i rozwodzie. Mlynkova razem z synem wróciła do Polski.

Łukasz Nowicki w rozmowie z Jastrżąb Post przyznał, że nie chce komentować życia prywatnego byłej żony. Cieszy się jednak, że do Polski wrócił jego syn.

Łukasz Nowicki komentuje powrót Haliny Mlynkovej do Polski

"Powrót mojej byłej małżonki jest powrotem mojej byłej małżonki. Wrócił mój syn. Bardzo się cieszę, że Piotruś wraca, a jak będzie? Nie mam pojęcia. To jest dorosły mężczyzna. On ma prawie 17 lat. To nie jest tak, że on czeka na telefon od tatusia. To ja czekam na telefon od niego. On ma swój świat." - podkreślił aktor.

Aktor wyjaśnił też, że z byłą żoną ma dobry kontakt, jednak nie chce mieszać się do jej życia.

"Halinka żyje własnym życiem. Szanujemy się, lubimy, wychowujemy wspólnie syna. Bardziej Halina, bo oczywiście Piotruś mieszka z nią. Natomiast ja nie wchodzę w jej sprawy i jej życie" - zdradził Łukasz Nowicki.

RadioZet.pl/ Jastrząb Post