Zamknij

Gwiazdor TVP w szpitalu. Pokazał zdjęcie ze szpitalnego łóżka [FOTO]

Maciej Friedrich
02.03.2020 17:19
Gwiazdor TVP w szpitalu. Pokazał zdjęcie ze szpitalnego łóżka [FOTO]
fot. Justyna ROJEK/East News

Łukasz Nowicki, znany między innymi z "Na Wspólnej", obecnie robi karierę jako prezenter TVP. Fani nie kryli zaniepokojenia, gdy gwiazdor opublikował w sieci zdjęcie ze szpitalnego łóżka. Dlaczego Nowicki znalazł się w szpitalu?

Łukasz Nowicki dwa lata temu został ojcem, nie może także narzekać na życie zawodowe. Aktor, który debiutował w 1996 roku rolą Jana Szymańskiego w "Deszczowym żołnierzu", zapisał się w pamięci widzów wieloma kreacjami filmowymi i serialowymi. Mogliśmy oglądać go między innymi w "Samym życiu", "Na Wspólnej" i "Barwach szczęścia".

Poza karierą aktorską Nowicki doskonale odnalazł się jako prezenter telewizyjny. Od 2010 roku jest jednym z prowadzących śniadaniowe pasmo TVP2 "Pytanie na śniadanie", jest także gospodarzem teleturnieju "Postaw na milion". 

Fanów Łukasza mocno zaniepokoiło zdjęcie, które opublikował w sieci 2 marca. Widzimy na nim aktora leżącego na szpitalnym łóżku. Co się stało?

Ewa Chodakowska przerywa milczenie. Jej mąż jest w szpitalu, przechodzi operację

Łukasz Nowicki na szpitalnym łóżku. Aktor pokazał zdjęcie

Na profilu Łukasza Nowickiego na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy aktora leżącego na szpitalnym łóżku, podłączonego pod kroplówkę. Wielu fanów mocno zmartwiło się stanem zdrowia gwiazdora. Na szczęście Nowicki szybko uspokoił wielbicieli. Okazuje się, że aktywna praca w teatrze spowodowała problemy z głosem. By się z nimi uporać, Łukasz potrzebował pomocy lekarskiej. 

No cóż.....pierwsze przedstawienie Rybki w Teatrze Capitol już za kilka dni a głos złośliwie wysiadł. Chrypa, ból gardła, bezgłos. I tu na ratunek rusza doktor Michał Michalik i jego klinika MML! Witaminy, kroplóweczki, leki przeciwzapalne. Rok temu pomogło, wiec mam nadzieje, że teraz tez się uda! - czytamy. 

Oczywiście kłopoty z głosem to dla aktora nie lada problem, jednak  wielu fanów z pewnością odetchnęło z ulgą, że to nic poważniejszego. 

Zagłosuj

Oglądasz "Pytanie na śniadanie"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF