Zamknij

Łukasz Nowicki zaliczył wpadkę w "Pytaniu na śniadanie". Rzucił pieczywem o ziemię [WIDEO]

03.07.2020 18:07
Łukasz Nowicki zaliczył wpadkę w "Pytaniu na śniadanie". Rzucił pieczywem o ziemię
fot. Tomasz Urbanek/ East News

Łukasz Nowicki po raz kolejny zaliczył wpadkę w "Pytaniu na śniadanie". Tym razem prowadzący w nawiązaniu do rozmowy w studio o  zdrowej żywności, postanowił rzucić białym pieczywem o ziemię. Widzowie w komentarzach nie kryją oburzenia, a Nowicki się tłumaczy.

Pytanie na śniadanie: Łukasz Nowicki zaliczył wpadkę. Rzucił pieczywem o ziemię

Łukasz Nowicki prowadzi "Pytanie na śniadanie" razem z Idą Nowakowską. Prowadzący niedawno zaliczyli wpadkę, dyskutując o depresji. Niefortunne żarty i rady dotyczące choroby oburzyły fanów porannego programu TVP.  Nowicki przepraszał i tłumaczył się ze swojego zachowania w mediach społecznościowych.

Teraz znów zaliczył wpadkę, przy okazji dyskusji na temat zdrowego żywienia. Rozmowa dotyczyła zdrowych dań z grilla. Jedna z zaproszonych ekspertek zażartowała, że nie wie, co białe bułki robią na stole, jeżeli tematem rozmowy jest zdrowe odżywianie. Wtedy Łukasz Nowicki zamaszystym ruchem cisnął bułki razem z talerzem na trawę.

Widok porozrzucanego pieczywa wyjątkowo oburzył internautów. W komentarzach na Facebooku nie zabrakło krytycznych słów w stronę Nowickiego.

"Panie Łukaszu proszę nie rzucać pieczywem na ziemię. Nie godzi się tak robić. Dla Pana jest niezdrowe, a dla wielu osób jest to cennym posiłkiem, czasem jedynym w ciągu doby. Jest tyle osób głodnych, że chętnie podniosło by te bułki z ziemi i zjadło. Powinien Pan przeprosić za to co Pan zrobił", "Panie Nowicki chleba nie rzuca się na ziemie. Czy jakiegokolwiek jedzenia. Zbyt dużo ludzi umiera z głodu bądz głoduje", "Brawo Panie Nowicki. Rzucanie chlebem czy precyzyjnie bułkami na wizji? Ktoś te bułki musiał upiec, ktoś wyhodować pszenicę a Pan tylko dlatego, że ich nie je, wyrzuca na wizji. Wstyd!", "Panie Nowicki gratuluje bezczelności. Brak szacunku do chleba powszedniego. Oby nigdy go Panu nie zabrakło. Wstyd !!" - pisali fani. Komentarzy w podobnym tonie jest dużo więcej na facebookowym profilu "Pytania na śniadanie".

Łukasz Nowicki odniósł się do wpadki w "Pytaniu na śniadanie"

Łukasz Nowicki postanowił odnieść się do wpadki i z profilu Idy Nowakowskiej napisać kilka słów na temat niefortunnego wydarzenia. Dziennikarz stwierdził, że zrzucił bułki ze stołu symbolicznie, aby pokazać, że białe pieczywo jest niezdrowe i nie warto go jeść.

"Drodzy Państwo!!!! Tu Łukasz NowickiPisze z profilu Idy bo nie mam FacebookaKochani, rozmowa dotyczyła zdrowego odżywiania, jedzenia warzyw i ograniczania spożywania mięsa. Na stole stało stare białe pieczywo do hamburgerów, które z chlebem nie ma nic wspólnego i jest koszmarnie niezdrowe. Symbolicznie zrzuciłem je ze stołu, namawiając do jedzenia zdrowych produktów. Po rozmowie bułki pozbierałem, Chleb szanuję, jem, a te bułki to było sztuczne świństwo. Wybaczcie tę metaforę, ale naprawdę wierzę, ze takich rzeczy nie powinniśmy jeść" - napisał Łukasz Nowicki. Prowadzący "Pytania na śniadanie" tym tłumaczeniem nie przekonał jednak fanów porannego programu TVP.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl