Zamknij

Łukasz Nowicki został ojcem. Imię córeczki? Bardzo oryginalne!

Redakcja
15.01.2018 09:42
Łukasz Nowicki został ojcem. Imię córeczki? Bardzo oryginalne!
fot. Eastnews

Łukasz Nowicki ma powody do radości. Jego druga żona Olga Paszkowska niedawno urodziła córkę, która otrzymała oryginalne imię.

Łukasz Nowicki został ojcem

Łukasz Nowicki po raz drugi został ojcem. Jego druga żona urodziła mu wymarzoną córeczkę. Dziewczynka otrzymała nietypowe, choć piękne imię – Józefina. Maleństwo przyszło na świat na początku stycznia w jednym z warszawskich szpitali.

– Zarówno ja, jak i córeczka czujemy się dobrze, ale przez jakiś czas zostaniemy w domu, bo pogoda nie sprzyja spacerom – zdradziła w rozmowie z magazynem „Twoje Imperium" dumna młoda mama.

Zobacz także

Żona aktora zdradziła przy okazji, że Józefinę powitali w domu jej bracia: zarówno syn Olgi z poprzedniego związku, trzyletni Zachary, jak i mieszkający na stałe w Pradze Piotr, syn aktora z małżeństwa z Haliną Mlynkovą.

EN_01254890_0283

– Razem z mężem rozpoczynamy nową fascynującą przygodę, jaką będzie wychowywanie córki. To jak piękna upragniona podróż w nieznane – podsumowała w wywiadzie Olga.

Zobacz także

Przypomnijmy, że Olga Paszkowska i Łukasz Nowicki pobrali się w 2016 roku podczas egzotycznej wyprawy na Bali. Po powrocie do kraju wyprawili kameralne wesele, podczas którego podzieli się swoim szczęściem z rodziną i najbliższymi przyjaciółmi.

Zobacz także

Żona Łukasza Nowickiego też jest aktorką. Można było oglądać ją w drugoplanowych rolach m.in. w serialach „Na Wspólnej" oraz „Pierwszej miłości". W zeszłym roku pojawiła się też w kilku odcinkach popularnego serialu TVP2 – „Barwy szczęścia".

Szczęśliwym rodzicom gratulujemy!

RadioZET.pl/SI/Twoje Imperium