Zamknij

Łukasz Płoszajski pokazał syna. Fani są zaskoczeni [FOTO]

Sylwia Wamej
28.02.2020 12:38
Łukasz Płoszajski
fot. Instagram.com/ Łukasz Płoszajski

Łukasz Płoszajski, którego widzowie znają z serialu "Pierwsza miłość" pokazał na Instagramie syna. Niektórzy fani mocno się zdziwili, bo nawet nie wiedzieli, że aktor ma syna.

Łukasz Płoszajski pokazał syna Instagramie

Łukasz Płoszajski opublikował na Instagramie zdjęcie ze swoim kilkuletnim synkiem. Zdjęcie wywołało duże emocje i poruszenie wśród fanów. 41-letni aktor bardzo rzadko publikuje w sieci swojej latorośli, więc nic dziwnego, że sporo fanów nie wiedziało o tym, że aktor jest ojcem. "Kocham Cię" - tak podpisał Łukasz Płoszajski uroczą fotografię. Pod postem nie zabrakło ciepłych komentarzy fanów. Niektórzy zauważyli niesamowite podobieństwo między tatą a synkiem.

"Nawet nie wiedziałam, że ma pan syna", "kopia Ciebie", "Skóra zdjęta z ojca", "cały tata" , "ale podobieństwo", "jakie dwa przystojniaki" - pisali fani. Zdjęcie wywołało furorę w sieci.  Rodzinną fotografię polubiło ponad 3 tysiące złotych.

Łukasz Płoszajski: W jakich serialach zagrał?

Łukasz Płoszajski w 2008 roku poślubił Emilię Oleksiak. W 2011 roku para została rodzicami syna Mikołaja Dominiika. Łukasz Płoszajski ma na swoim koncie wiele serialowych ról, m.in. "Świat według Kiepskich", "Pensjonat pod różą" oraz "Hotel 52". Fanom Łukasz Płoszajski najbardziej znany jest z roli Artura w "Pierwszej miłości".

Zagłosuj

Oglądasz "Pierwszą miłość"?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZEt.pl/SW