Zamknij

Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony" krytykuje "Hotel Paradise". Nie jest fanem randkowego show

24.02.2021 21:26
Rolnik szuka żony Łukasz Sędrowski
fot. Instagram/Łukasz Sędrowski

Łukasz Sędrowski ocenił pierwsze odcinki nowego sezonu "Hotelu Paradise". Uczestnik programu "Rolnik szuka żony" wyraźnie nie jest fanem randkowego show TVN. "Zero konkurencji" - napisał.

Łukasz Sędrowski to jeden z byłych uczestników programu "Rolnik szuka żony". Farmer brał udział w 5. edycji i dobrze zapadł w pamięci widzom. Często przypomina o sobie także w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się swoją codziennością i komentuje bieżące tematy. Ostatnio postanowił ocenić pierwsze odcinki nowego sezonu randkowego show na TVN 7. Jak jego zdaniem wypada "Hotel Paradise 3"?

Zobacz także:  Rolnik szuka żony: Łukasz Sędrowski jest oburzony decyzją rządu. "My chcemy godnie żyć"

Łukasz z "Rolnik szuka żony" ocenił "Hotel Paradise"

Łukasz Sędrowski najwyraźniej nie tylko wziął udział w randkowym show, ale również przygląda się innym produkcjom tego typu. W "Hotelu Paradise" uczestnicy poszukują swojej miłości na rajskiej wyspie. Trzecia edycja dopiero się rozpoczęła - poznaliśmy bohaterów nowego sezonu, a niektórzy zdążyli dobrać się w pary. Choć wiele osób pozytywnie odebrało pierwsze odcinki, Łukasz z "Rolnika" wyraźnie nie jest usatysfakcjonowany. Swoją opinią podzielił się w internecie.

- Cieniutko. Zero konkurencji do RSŻ - skomentował pod postem jednego z portali.

Zgadzacie się z oceną Łukasza?