Zamknij

Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony" pokazał brata. To znany aktor [FOTO]

16.02.2021 12:13
Łukasz Sędrowski
fot. Screen YouTube

Łukasz Sędrowski z 5. edycji "Rolnik szuka żony" jest medialnym rolnikiem. Uczestnik show TVP często pojawia się w roli komentującego gościa w "Pytaniu na śniadanie". Teraz zaskoczył fanów swoim wpisem na Insta Stories, w którym przedstawił widzom brata - znanego aktora.

Łukasz Sędrowski był uczestnikiem 5. edycji "Rolnik szuka żony". Choć w programie nie znalazł miłości, po zakończeniu show dobrze odnalazł się w medialnym świecie. Jak się okazuje, Łukasz ma również bardzo medialnego brata, który jest aktorem.

Zobacz też:  Rolnik szuka żony: Paweł i Marta odmienieni przed "Dance Dance Dance". "Ale petarda!" [FOTO]

 Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony" pokazał brata. To znany aktor

Na Insta Stories rolnik opublikował zdjęcie ekranu telewizora, z którego patrzy jego brat - Szymon Sędrowski. "Brat mój" - pochwalił się Łukasz. Szymon Sędrowski gra obecnie w serialu " BrzydUla", w którym wciela się w postać Bartka Dąbrowskiego.

Szymon Sędrowski to aktor, który na swoim koncie ma role w takich produkcjach jak m.in. "Wojenne dziewczyny", "Pierwsza miłość", "Na dobre i na złe", "Anna German" oraz "Syzyfowe prace". Brat Łukasza Sędrowskiego w 2000 roku skończył studia na Wydziale Aktorskim PWST w Łodzi. Związany jest również z Teatrem Miejskim w Gdyni im. Witolda Gombrowicza.

lukasz_sedrowski_1234
fot.

RadioZEt.pl