Zamknij

Łukasz Stec stracił dobytek przez powódź. Bohatera programu TVP wspiera Marta Manowska

15.07.2020 12:19
Łukasz Stec stracił dobytek przez powódź. Bohatera programu TVP wspiera Marta Manowska
fot. Instagram.com/ Łukasz Stec

Łukasz Stec, uczestnik programu "Ośmiu wspaniałych" w wyniku powodzi stracił część dobytku. Bohater programu TVP wystosował apel o pomoc. Wspiera go również prowadząca program - Marta Manowska.

Łukasz Stec stracił dobytek w wyniku powodzi.

Łukasz Stec to pochodzący z Rzeszowa uczestnik programu "Ośmiu wspaniałych". Ostatnio w jego życiu miały miejsce przykre wydarzenia. W wyniku niedawnych powodzi, które miały miejsce w województwie Podkarpackim, uczestnik programu TVP stracił część dobytku. Łukasz Stec założył zbiórkę na portalu Zrzutka.pl, na której apeluje o pomoc. Podczas powodzi ratował bliską mu osobę. O mały włos, a sam straciłby życie.

"Gdy człowiek ma dwie ręce i nogi, powinien cieszyć się życiem, gdy jednak w ciągu minuty jest na skraju życia i śmierci, bo, ratując bliską osobę, omal nie zostaje wciągnięty przez rwącą rzekę, w sekundę przewartościowuje swoje życie i nagle jakby wszystko poza tym, że się udało, przestaje mieć znaczenie. Wszystko jednak przemija i po każdej katastrofie trzeba zacząć dalej żyć....jednak bez pomocy osób o dobrych sercach może to być bardzo, ale to bardzo trudne, a nawarstwiający się stres i negatywne myśli tylko potęgują uczucie beznadziei i bezsilności" - podkreślił Łukasz.

Łukasz Stec przyznał, że jego samochód został zalany. Dlatego apeluje o pomoc w jego zakupie.

"Nie wstydzę się tego, że tej pomocy potrzebuje. Jedyny środek transportu został doszczętnie zalany, a był on właściwie moim jedynym łącznikiem z synem, o którego to toczyłem boje i walczyłem ostatnimi czasy"  - zdradził Łukasz i dodał:

"Pomóżcie mi więc w zakupie samochodu, a każda dodatkowa złotówka po zakupie pojazdu pójdzie na odnowienie tego, co zniszczyła woda, a jest to ogrom zniszczeń w 30 arowym gospodarstwie" - podkreślił.

Marta Manowska wspiera Łukasza Steca z "Ośmiu wspaniałych"

Wesprzeć Łukasza postanowiła również Marta Manowska, gospodyni programu TVP.

"Słuchajcie, jeden z "Ośmiu wspaniałych", który pięknie walczy o siebie i swojego syna potrzebuje naszej pomocy. Wspomóżmy jeśli możemy" - napisała Manowska, udostępniając link do zbiórki na Zrzutka.pl

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl