Zamknij

M jak Miłość: Kasia Cichopek pokazała ciężkie warunki na planie. "M jak mróz" [FOTO]

19.01.2021 20:07
Katarzyna Cichopek
fot. Jan Bielecki/East News

Katarzyna Cichopek opublikowała zdjęcie, na którym pokazuje trudy pracy na planie serialu "M jak Miłość". Zima najwyraźniej nie jest łaskawa dla gwiazd, czy aktorzy na planie marzną? Internauci nie powstrzymali się od komentarzy.

"M jak Miłość" to tytuł, którego nie trzeba przedstawiać nawet osobom, które nie są na bieżąco z serialami emitowanymi w Telewizji Polskiej. To pozycja już niemal kultowa, pierwszy odcinek pojawił się na ekranach w listopadzie 2000 roku, co oznacza, że oglądamy perypetie rodziny Mostowiaków już ponad dwie dekady. Serial został obsypany nagrodami, cieszy się niezmienną popularnością, a kolejne pokolenia fanów z zapartym tchem śledzą losy ulubionych bohaterów. Choć obsada uległa przez lata sporym zmianom, niektóre postacie są wizytówką serii i ciężko sobie wyobrazić fabułę bez ich udziału.

Jedną z aktorek, które "M jak Miłość" zawdzięczają imponującą karierę, jest Katarzyna Cichopek. Postać Kingi Zduńskiej uczyniła z niej gwiazdę i choć na swoim koncie ma inne role, bez wątpienia tą jedną zaskarbiła sobie uznanie widzów. To dzięki niej znalazła się w "Tańcu z gwiazdami", w którym zwyciężyła. Zawód aktorki nie jest jednak wyłącznie spacerem po czerwonym dywanie. Czasem warunki na planie bywają ciężkie. Kasia pokazała to wymownie za pośrednictwem mediów społecznościowych.

M jak Miłość: Katarzyna Cichopek cierpi na planie serialu? Pokazała zdjęcie

Na profilu Katarzyny Cichopek na Instagramie pojawiło się zdjęcie z planu zdjęciowego "M jak Miłość". Aktorka pozuje na nim w towarzystwie serialowego męża Marcina Mroczka. Nie ukrywa, że czasami aktorzy, dostarczając widzom rozrywki, nie mają łatwo.

- Wczorajsze nocne zdjęcia przy -17, a kontynuacja kostiumu z listopada. Daliśmy radę, super reżyser, zdolna ekipa i extra serialowy mąż Marcin Mroczek i ogarnęliśmy temat - czytamy.

Internauci nie kryli współczucia dla Cichopek, niektórzy sugerowali, że produkcja powinna lepiej zająć się swoimi gwiazdami.

- W takiej sytuacji przydałby się cienki ocieplacz pod spód. W Moskwie jak kręcą seriale, a trzeba być ubranym cieniej, to dają właśnie takie ocieplane getry.

- M jak mróz.

- A gdzie kurtki puchowe, co? - czytamy w komentarzach. 

Miejmy nadzieję, że Kasia nie przepłaci poświęcenia na planie chorobą.