Zamknij

M jak miłość: Asia naprawdę odbierze sobie życie? Barbara Kurdej-Szatan zdradza

Redakcja
14.12.2017 15:24
Barbara Kurdej-Szatan
fot. ons.pl

Asia z "M jak miłość", grana przez Barbarę Kurdej-Szatan jest jedną z ulubionych bohaterek tego serialu. Od dawna wiadomo, że w nadchodzących odcinkach kobieta będzie próbowała targnąć się na życie. Jak zakończy się cała sytuacja, czy Asia umrze? Odtwórczyni roli zdradza dalszy scenariusz.

Asia cały czas nie może uporać się ze stratą męża. Jest w depresji i zaczyna rozważać najgorsze "wyjście". Zamierza odebrać sobie życie. Samobójczą próbę bohaterki widzowie zobaczą w 1343. odcinku "M jak miłość", który zostanie wyemitowany 16 stycznia 2018 roku.

Jak wiemy, Asia odezwie się do Agnieszki i poprosi ją, aby zajęła się jej dziećmi, a sama uda się do pokoju hotelowego, gdzie zażyje porcję tabletek. Wiadomo, że Agnieszka znajdzie przyjaciółkę, ale czy nie będzie już za późno? Z takim właśnie pytaniem przez dłuższy czas pozostaną widzowie serialu, bo o tym, czy Chodakowska przeżyje, mamy dowiedzieć się dopiero w nowych, wiosennych odcinkach. Dla fanów "M jak miłość" oznacza to, że przez dłuższy czas pozostaną w niepewności.

Na szczęście Basia Kurdej-Szatan postanowiła oszczędzić emocji i zdradziła nieco z dalszego scenariusza. Jak przyznała w rozmowie z Jastrząb Post, cały czas pracuje na planie i ma coraz więcej dni zdjęciowych. Możemy być zatem pewni, że życie Asi zostanie uratowane. Co więcej, aktorka zdradziła, że wątek granej przez nią postaci będzie się rozwijał i wreszcie będzie bardziej pozytywnie. "Wyszła z opresji, bo chciała przecież popełnić samobójstwo, ale teraz już idzie ku dobremu" - powiedziała gwiazda.

RadioZET.pl/SA