Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

M jak miłość: Asia naprawdę odbierze sobie życie? Barbara Kurdej-Szatan zdradza

14.12.2017 15:24

Asia z "M jak miłość", grana przez Barbarę Kurdej-Szatan jest jedną z ulubionych bohaterek tego serialu. Od dawna wiadomo, że w nadchodzących odcinkach kobieta będzie próbowała targnąć się na życie. Jak zakończy się cała sytuacja, czy Asia umrze? Odtwórczyni roli zdradza dalszy scenariusz.

Barbara Kurdej-Szatan fot. ons.pl

Asia cały czas nie może uporać się ze stratą męża. Jest w depresji i zaczyna rozważać najgorsze "wyjście". Zamierza odebrać sobie życie. Samobójczą próbę bohaterki widzowie zobaczą w 1343. odcinku "M jak miłość", który zostanie wyemitowany 16 stycznia 2018 roku.

Jak wiemy, Asia odezwie się do Agnieszki i poprosi ją, aby zajęła się jej dziećmi, a sama uda się do pokoju hotelowego, gdzie zażyje porcję tabletek. Wiadomo, że Agnieszka znajdzie przyjaciółkę, ale czy nie będzie już za późno? Z takim właśnie pytaniem przez dłuższy czas pozostaną widzowie serialu, bo o tym, czy Chodakowska przeżyje, mamy dowiedzieć się dopiero w nowych, wiosennych odcinkach. Dla fanów "M jak miłość" oznacza to, że przez dłuższy czas pozostaną w niepewności.

Na szczęście Basia Kurdej-Szatan postanowiła oszczędzić emocji i zdradziła nieco z dalszego scenariusza. Jak przyznała w rozmowie z Jastrząb Post, cały czas pracuje na planie i ma coraz więcej dni zdjęciowych. Możemy być zatem pewni, że życie Asi zostanie uratowane. Co więcej, aktorka zdradziła, że wątek granej przez nią postaci będzie się rozwijał i wreszcie będzie bardziej pozytywnie. "Wyszła z opresji, bo chciała przecież popełnić samobójstwo, ale teraz już idzie ku dobremu" - powiedziała gwiazda.

RadioZET.pl/SA

Oceń