Zamknij

M jak miłość: Dominika Ostałowska zrezygnuje z serialu?

Redakcja
12.10.2017 15:32
Dominika Ostałowska M jak miłość
fot. ons.pl

Już od dłuższego czasu fani serialu "M jak miłość" zastanawiają się czy jedna z ich ulubionych aktorek tego serialu, Dominika Ostałowska, nie zechce zrezygnować ze swojej roli.

Jeszcze latem, podczas wakacyjnej przerwy pomiędzy kolejnymi seriami "M jak miłość", aktorka wspomniała w jednym z wywiadów, że nie wie, jak dokładnie przebiegać będą losy jej bohaterki. Fabuła serialu potoczyła się w ten sposób, że Marta Mostowiak, postać, która była w serialu do samego początku jego emisji, wyjechała za granicę. Aktorka nie była pewna, czy wątek jej postaci jeszcze powróci jako jeden z głównych. Przyznała też, że nadal chce grać, ale to scenarzyści dyktują warunki.

Niestety pojawiają się kolejne informacje, które sugerują, że aktorka jest coraz bliżej podjęcia decyzji o rezygnacji z roli Marty Mostowiak. Magazyn "Rewia" poinformował, że przez to, że Marta coraz rzadziej pojawia się w serialu, Ostałowska ma coraz mniej dni zdjęciowych - a co za tym idzie ograniczają się jej przychody. Nikt tak naprawdę nie wie, jak potoczą się losy jej bohaterki i aktorka jest coraz bardziej zmęczona zawieszeniem w próżni.

Jak informuje "Rewię" "znajomy" gwiazdy, chce ona całkowicie zmienić swoje życie - zarówno w kwestiach życia prywatnego, jak i zawodowego. Podobno nie chce dłużej "czekać na czyjąś łaskę" i zamierza szukać innego serialu, w którym rozwinie skrzydła.

Perspektywa odejścia Dominiki Ostałowskiej z "M jak miłość" wydaje się być zatem coraz bardziej prawdopodobna, a fakt, że z serialu w niedawnym czasie odeszło wielu innych aktorów, może tylko popchnąć ją do ostatecznej decyzji. Czy jednak tak będzie? Na te informacje z pewnością będzie trzeba poczekać.

RadioZET.pl/SA