Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

M jak miłość: Julia Wróblewska zrozpaczona – będzie grać gorące sceny z Rafałem Szatanem

25.10.2018 13:55

Julia Wróblewska już od pewnego czasu jest w obsadzie „M jak miłość”, do której niedawno dołączył Rafał Szatan – mąż koleżanki z planu, Barbary Kurdej-Szatan. Scenariusz serialu przewiduje dla bohaterów, granych przez 20-letnią Wróblewską i o 10 lat starszego od niej Rafała Szatana, płomienny romans. Mają grać gorące sceny. Ale młoda gwiazda niezbyt ma na to ochotę.

Julia Wróblewska fot. Instagram

Julia Wróblewska ma już 20 lat. Nic dziwnego, że z jej rolami w serialach mogą wiązać się coraz trudniejsze sceny – a takie dla aktorów zwykle są sceny miłosne. Wróblewska, która w serialu „M jak miłość” gra Zofię, będzie miała coraz więcej ujęć z serialowym Erykiem, granym przez Rafała Szatana. Para będzie miała romans i przyjdzie im grać razem gorące miłosne sceny. To jednak niezbyt zadowala młodą gwiazdę.

Julia Wróblewska nie chce gorących scen z Rafałem Szatanem

Jak informuje „Fakt”, Wróblewskiej nie podoba się współpraca z mężem Barbary Kurdej-Szatan. Jest w wieku, kiedy 10 lat różnicy może wydawać się prawdziwą przepaścią, dlatego nie odpowiada jej 30-letni partner.

– Dziwnie się czuła, całując się ze sporo starszym mężczyzną – ujawnia „Fakt”. Miała również prosić o zmniejszenie liczby epizodów miłosnych.

Ciekawe, jak scenarzyści rozwiążą te kwestie i czy przychylą się do jej próśb. O tym z pewnością przekonamy się, śledząc kolejne odcinki „M jak miłość”.

RadioZET.pl/Fakt/SA

Oceń