Zamknij

M jak miłość: Już dziś premiera! Uwaga na nowe godziny emisji!

Redakcja
03.09.2018 16:02
M jak miłość
fot. Instagram

Już dziś, 3 września, długo wyczekiwana przez widzów premiera nowych odcinków „M jak miłość”. Wszystkim fanom serialu przypominamy o nowej godzinie emisji.

Na to czekali wszyscy fani „M jak miłość”! Po wakacjach serial wraca na antenę. Już dziś, w poniedziałek, 3 września, emisja premierowego odcinka serii. W epizodzie 1378. po raz pierwszy zobaczymy nową czołówkę. W nowych odcinkach pojawi się też wielu nieznanych dotąd bohaterów, wróci kilka starych twarzy.

Oprócz tego nastąpiła również niewielka zmiana w godzinie emisji.

„M jak miłość”: godzina emisji

Przed wakacjami każdy odcinek „M jak miłość” rozpoczynał się punktualnie o 20.50, od teraz jednak początek został przesunięty o zaledwie pięć minut. To niewiele, jednak i przez ten czas niektórzy mogą się bardzo niecierpliwić, dlatego już teraz przypominamy im o tej drobnej zmianie.

Co się wydarzy w dzisiejszym odcinku „M jak miłość” i czego można się spodziewać w kolejnych epizodach?

Zagłosuj

Będziesz oglądać "M jak miłość"?

Liczba głosów:

M jak miłość: 1378 – streszczenie

W 1378. odcinku „M jak miłość”, po wakacjach 2018, poza kontynuacją wątków, które pojawiły się przed przerwą, spodziewać się możemy wielu ciekawych zmian. Jedną z nich może być... nowa miłość Pawła. Marysia, która nie jest świadoma, że jej syn jest związany z Katią, namówi go na związek z Julką. A on posłucha rad matki i spotka się z byłą sekretarką. Niestety Zduński na spotkaniu z kobietą nie powie jej o swoim ślubie... Czy Julka pozna prawdę?

Z kolei Agnieszka napisze do Asi wzruszający list, w którym poprosi ją, by zaopiekowała się Heleną w razie, gdyby coś się stało. Choć wątek ten brzmi tajemniczo, to jednak wiadomo, że Magdalena Walach na pewno nie zginie – o czym mówiło się od pewnego czasu – i pojawi się w nowych odcinkach.

M jak miłość: kiedy premiera po wakacjach?

Artur, który w ostatnim, przedwakacyjnym odcinku wywiózł gdzieś Izę i Maję, zacznie pojawiać się w Grabinie, czym wywoła niepokój. Z kulis serialu wiemy już, że Iza w śpiączce trafi do szpitala. Co jeszcze się wydarzy? Czekamy z niecierpliwością!

Jeśli już nie możecie doczekać się nowego odcinka, przypominamy Wam czołówkę serialu, którą już dziś zobaczymy po raz pierwszy w TVP 2.

"M jak miłość": nowa czołówka z rodziną Mostowiaków

RadioZET.pl/SA