Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

M jak miłość: Kinga zdradzi Piotrka z... jego ojczymem? Szok dla widzów serialu

22.06.2018 14:11

Jak wiadomo już od pewnego czasu, Kinga Zduńska, grana przez Kasię Cichopek, jest w ciąży. Teraz na Instagramie pojawiło się zdjęcie, które sugeruje, że w fabule może się bardzo pomieszać!

M jak miłość Zduńscy fot. instagram

Na instagramowym profilu "M jak miłość" oraz na profilach aktorów grających w tym serialu często pojawiają się zdjęcia z planu, które dają widzom sporo wskazówek o tym, co będzie się działo w kolejnych odcinkach. Jak wiadomo, Kinga Zduńska jest w ciąży, co ogłosiła Piotrkowi tuż przed wakacyjną przerwą od serialu. kolejne odcinki pojawią się pod koniec sierpnia, a wielbiciele czekają na nie z niecierpliwością. Czyżby już wkrótce przeżyć mieli wielki szok?

Na swoim Instagramie Robert Moskwa zamieścił zdjęcie, które wywołało wiele kontrowersji. Na fotce widać ciężarną Kingę i jej teścia - Artura Rogowskiego, męża Marii i ojczyma Piotrka Zduńskiego. Lekarz trzyma dłoń na brzuchu Kingi. Gest ten przez może zostać odczytany jako informacja o zdrady ze strony Zduńskiej. Także hashtagi dają do myślenia: #techwile, #dzieckowdrodze #piękny #brzuszek #mjakmilosc #naplanie #ojciec czy #dziadek #sosweet #pregnancy #nowezycie.

Fani są zaskoczeni i poruszeni. Pojawiają się głosy, że nie jest możliwe, by Kinga zdradziła Piotrka, bo zbyt go kocha. - Tytuł przewrotny, ale sensacji raczej nie będzie - komentuje internautka.

Co się stanie, nie wiadomo. Pewne jest, że każdy serial rządzi się swoimi prawami, a jeśli w fabule dany wątek się nie pojawia, nie znaczy to, że pojawić się nie może. Przecież reżyser wcale nie musi nam od razu wszystkiego ujawniać. Jeśli to byłaby prawda, to oznaczałaby olbrzymie zamieszanie w "M jak miłość"!

Przypomnijmy, że także w życiu prywatnym Roberta Moskwy wiele się dzieje. Aktor się rozwodzi. Jego żona, Patrycja Cieślak, poinformowała, że złożyła papiery rozwodowe. Już jakiś czas temu małżonkowie przestali mieszkać razem, a teraz ostatecznie zdecydowali się na zakończenie swojego 3-letniego małżeństwa.

Aktor "M jak miłość", Robert Moskwa, rozwodzi się. Co się stało?

RadioZET.pl/SA

Oceń