Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

M jak miłość: Magda i Andrzej biorą ślub. Internauci zauważyli u Magdy ciążę

26.09.2019 17:15

Magda Chodakowska i Andrzej Budzyński z "M jak miłość" przygotowują się do ślubu. Para powie sobie sakramentalne "tak" już niedługo. Tymczasem na Instagramie pojawiło się zdjęcie ze ślubnego odcinka, na którym Madzia gładzi się po brzuchu. Fani podejrzewają, że Budzyńscy spodziewają się dziecka.

Anna Mucha i Krystian Wieczorek fot. Instagram:@taannamucha

Ślub w "M jak miłość": Magda wychodzi za mąż za Andrzeja

Wielkimi krokami zbliża się ślub Madzi i Andrzeja w "M jak miłość". Fani wątku pary granej przez Annę Muchę i Krystiana Wieczorka już nie mogą się doczekać momentu, w którym zobaczą ich kroczących po ślubnym kobiercu. Ceremonia ma mieć miejsce w wyjątkowo urokliwej scenerii, bo w ogrodzie Zduńskich na Deszczowej. Na razie wydarzenie obojętnie jest tajemnicą, ale zdjęcia zamieszczone na profilach gwiazd serialu zdradzają, że przygotowania ruszyły pełna parą. Krystian Wieczorek opublikował zdjęcie z planu, na którym pozuje w eleganckim garniturze i z muszką pod szyją.

Zaklęte rewiry... Komu galaretkę w occie? Tyłka nie urywa ale to kwestia czas - zażartował aktor.

Anna Mucha na razie nie chce za wiele ujawniać. Na zdjęciu ze sceny ślubnej można podejrzeć, w jakim makijażu wystąpi. Kreacja nadal pozostaje tajemnicą, ale najpewniej Madzia postawi na tradycyjny kolor - kremową biel. Natomiast z postu Rafała Mroczka wynika, że szykuje się przepiękna ceremonia. Serialowy Paweł Zduński pokazał wideo z romantycznej uroczystości na swoim Instagramie.

Magda z "M jak miłość" jest w ciąży?

Niewykluczone, że przyszli państwo Budzyńscy szykują dla widzów małą niespodziankę. Internautki zauważyły, że na zdjęciu z przygotowań do ślubu Anna Mucha kładzie rękę na brzuchu. W głowach fanek od razu zaświtała myśl, że Madzia spodziewa się dziecka.

Oby to była ciąża Magdy czekam na to z niecierpliwością.

Obstawiam ciążę. Ta rączka na brzuchu to chyba znak - piszą w komentarzach fanki.

RadioZET.pl/jw

Oceń