Zamknij

M jak miłość: Marek Mostowiak powróci?

Redakcja
06.11.2018 11:25
M jak miłość
fot. Instagram

„M jak miłość” – epizod 1398. już wtorek, 13 listopada. W tym odcinku wielbicieli serialu czeka niespodziewany powrót Marka Mostowiaka do Grabiny.

Niedawno fanów „M jak miłość” zaskoczyła informacja o tym, że do serialu wraca Marcin Bosak – aktor, który przez kilka lat grał Kamila, znajomego Pawła i Piotrka Zduńskich.

Zobacz także

Drugim zaskoczeniem będzie powrót... Marka Mostowiaka. Tym razem jednak nie chodzi o to, że Kacper Kuszewski zdecydował się wrócić na plan serialu. Po prostu grany przez niego bohater jeszcze na jakiś czas zawita do Grabiny. Stanie się to w jednym z nadchodzących odcinków „M jak miłość” – 1401.

Marek Mostowiak znów w Grabinie

Dwa tygodnie po tym, jak Marek zachęcony przez Starskiego podejmie decyzję o sprzedaniu przetwórni, powróci jeszcze do Grabiny. Spotka się też z siostrą – Marysią. Mężczyzna będzie miał poważne wątpliwości co do swego wyjazdu i życia w Dublinie. Chciałby żyć w Grabinie i móc opiekować się matką, ale wie, że Barbara pod okiem Marysi jest bezpieczna.

– Odpoczniesz, nabierzesz dystansu, a przede wszystkim spokojnie zastanowisz się, co dalej – Marysia próbuje pomóc bratu. Ten liczy na to, że po pewnym czasie powróci z Ewą do Grabiny i znów zaczną życie, takie jak dawniej. Jednak te nadzieje okażą się płonne. Marek Mostowiak zjawi się jeszcze w kraju, ale tylko na chwilę – na ślubie Marysi i Artura, który zobaczymy już w 1401. odcinku serialu.

RadioZET.pl/SE/SA