Zamknij

M jak miłość: Sławek Uniatowski się oszpecił? Nowy wygląd rozczarował fanki. "Jak dziadek" [FOTO]

Judyta Wanicka
02.06.2020 20:52
Sławomir Uniatowski zmienił kolor włosów
fot. Instagram:@uniatowski

Sławomir Uniatowski przefarbował włosy na blond. Aktor znany z roli Leszka w "M jak miłość" pochwalił się nową fryzurą na Instagramie. Niestety najnowsza metamorfoza Uniatowskiego nie przypadła do gustu fankom. 

Sławomir Uniatowski to wokalista, kompozytor i autor tekstów. Wypłynął na szerokie wody show-biznesu dzięki udziałowi w programie "Idol", w którym dotarł do finału i zajął drugie miejsce. Popularność przyniosły mu piosenki zrealizowane w duecie z Marylą Rodowicz "Będzie to, co musi być" i "Kochać" oraz ścieżka dźwiękowa do filmu "Ja wam pokażę!". Pierwszy album Uniatowskiego zatytułowany "Metamorphosis" ukazał się w kwietniu 2018 roku i był oficjalnym powrotem artysty na wielką scenę. Niedawno można było go usłyszeć w nowej wersji piosenki "Szukaj mnie" nagranej w duecie z Anią Rusowicz do komedii "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3".

Po latach kariery muzycznej Sławomir Uniatowski postanowił spróbować swoich sił w aktorstwie. Propozycja nadeszła z serialu "M jak miłość". Od 2019 roku piosenkarz wciela się w postać Leszka Krajewskiego. Jego bohater związał się z Joasią Chodakowską graną przez Basię Kurdej-Szatan. Przystojny wokalista z miejsca stał się bożyszczem fanek telenoweli. Nic dziwnego, że damska część publiczności z żalem przyjęła wiadomość, że Sławek Uniatowski odchodzi z "M jak miłość". Obecnie serialowego Leszka można podziwiać głównie na Instagramie, gdzie chętnie dzieli się prywatnymi zdjęciami. 

M jak miłość po wakacjach: Aneta będzie w ciąży. A jedna postać mocno namiesza

Ma jak miłość: Sławek Uniatowski przefarbował włosy na blond 

W najnowszym poście Sławek Uniatowski pochwalił się fanom swoją metamorfozą. Przystojny aktor "M jak miłość" przefarbował włosy na jasny blond. Do tej pory był wierny swojemu naturalnemu odcieniowi, znacznie ciemniejszemu niż ten, który zafundował sobie obecnie. Rozjaśniona fryzura wygląda efektownie, ale zdania fanów o nowej koloryzacji są podzielone. Część internautek nie mogła uwierzyć, w to co widzi, sądząc, że aktor zmienił się do jakiejś roli. W komentarzach przeważają opinie, że Uniatowski się postarzył i wygląda wyjątkowo niekorzystnie. 

Dziadek Sławek - żartują fanki. 

To jakaś wizja ciebie na emeryturze? 

Oj nie. To tak jakby nastoletnia dziewczynka wypchała sobie stanik piłeczkami tenisowymi. Zdążysz jeszcze mieć siwe włosy.

Mam nadzieję, że to tylko eksperyment i tylko na chwilę - piszą rozczarowane internautki. 

Sławek Uniatowski z blond włosami doczekał się również miłych porównań, m.in. do przystojnego Michała Żebrowskiego. A wam jak się podoba gwiazdor "M jak miłość" w takiej wersji? 

Zagłosuj

Podoba ci się Sławek Uniatowski w blond włosach?

Liczba głosów:

Posłuchaj podcastu