Zamknij

Gwiazdor "M jak miłość" w scenie seksu z Beatą Tyszkiewicz. Aktor pokazał odważne zdjęcia [FOTO]

Judyta Wanicka
21.04.2020 20:22
Tadeusz Chudecki i Beata Tyszkiewicz
fot. Facebook:@Tadeusz Chudecki

Tadeusz Chudecki przypomniał erotyczną scenę z Beatą Tyszkiewicz. Był to ekranowy debiut młodego Tadeusza Chudeckiego. Dzisiaj Henio z "M jak miłość" z rozrzewnieniem wspomina jedną z najodważniejszych scen w swojej karierze. 

Tadeusz Chudecki to aktor dobrze znanym widzom serialu "M jak miłość", w którym wcielał się w rolę Henia Wojciechowskiego. Niedawno głośno było o nim w kontekście koronawirusa. Artysta stracił przez COVID-19 szwagra. Z chorobą walczył także jego brat. Niestety pandemia i jemu dała się we znaki. Chudecki, jak większość aktorów w Polsce, został bez pracy. Na razie pozostaje mu czekać na zmiany i wspominać dobre dni. Jednym z takich wspomnień Tadeusz Chudecki podzielił się na Facebooku. Nie da się ukryć, że odkopał prawdziwą perełkę!

Tadeusz Chudecki w miłosnej scenie z Beatą Tyszkiewicz 

Były gwiazdor "M jak miłość" opublikował zdjęcie ze swojego filmowego debiutu, jakim była ekranizacja sztuki Witkacego "W małym dworku, czyli niepodległość trójkątów" z 1984 roku. Młody Tomasz Chudecki zagrał wówczas u boku największych gwiazd, m.in. Gustawa Holoubka, Jana Englerta, Grażyny Szapołowskiej i Beaty Tyszkiewicz. Z tą ostatnią połączyła go gorąca scena miłosna. Aktor wcielił się w Tadzia mającego romans z własną matką, graną przez piękną i uwodzicielską Beatę Tyszkiewicz

Tak mi się w młodości świetnie zapowiadała kariera. Takie wejście i to od razu z Beatą Tyszkiewicz! A potem wszystko poszło bokiem. Ce la vie! To zdjęcie miałem opublikować na zakończenie epidemii, ale ponieważ nie wiadomo czy ta data nastąpi, to nie wytrzymałem i publikuję je dzisiaj - dajmy na to, że z powodu wypełniającej mnie radości, że od poniedziałku będę mógł znowu wchodzić do lasu! - napisał Tadeusz Chudecki.

Zagłosuj

Lubisz filmy z Beatą Tyszkiewicz?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw