Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

M jak miłość. Czy Iza i Artur będą razem? Jest zdjęcie z nowego sezonu

06.06.2017 14:54

Co zdarzy się w „M jak miłość" po wakacjach? Już wiadomo, że Tomasz wybudzi się ze śpiączki. Pojawiły się także informacje, że Marysia i Artur znów wrócą do siebie. Najnowszym zdjęciem z planu pochwalił się na swoim Facebooku i Instagramie Tomasz Ciachorowski. Fotografia może sporo sugerować. Zresztą zobaczcie sami.

M jak miłość. Czy Iza i Artur będą razem? Jest zdjęcie z nowego sezonu fot. Facebook

Przypomnijmy, że w jednym z odcinków „M jak miłość" Iza i Marcin spędzili razem namiętną noc. Po niej okazało się, że Iza spodziewa się dziecka. Jednak Marcin nie był przygotowany do roli ojca. Kobieta po odrzuceniu targnęła się na życie. Jednak próba samobójcza na szczęście była nieudana.

Obok Izy znów zaczął kręcić się Artur (Tomasz Ciachorowski), który jest gotów na walkę o kobietę. Nic ma także nic przeciwko, by wychowywać dziecko, którego nie jest ojcem.

Czy Iza i Artur znów będą razem? Wszystko na to wskazuje. Tomasz Ciachorowski podzielił się bowiem zdjęciem z planu, na którym widać, że znów się do siebie zbliżyli. Wszystko wskazuje także na to, że wbrew wcześniejszym przypuszczeniom – Iza donosi ciążę. Czy tym razem ich związek przetrwa wszystko? My trzymamy kciuki!

RadioZET.pl/SI

Oceń