Zamknij

Tragedia aktora "M jak miłość". Stracił bliską osobę przez koronawirusa. Teraz zachorował jego brat

Judyta Wanicka
25.03.2020 08:32
Tadeusz Chudecki
fot. Tomasz Urbanek/East News

Tadeusz Chudecki poinformował o śmierci osoby z rodziny. Jego szwagier mieszkający we Włoszech zmarł z powodu koronawirusa. Z COVID-19 walczy równie brat aktora. Iwona Łepkowska złożyła kondolencję gwiazdorowi "M jak miłość".

Tadeusz Chudecki znany z roli Henia Wojciechowskiego w serialu "M jak miłość" przekazał wstrząsającą wiadomość na Facebooku. Jego mieszkający we Włoszech szwagier zmarł w wyniku zakażania koronawirusem. Rodzinny dramat aktora trwa nadal, ponieważ na COVID-19 zapadł również jego brat. 

M jak miłość: Tadeusz Chudecki stracił bliskiego przez koronawirusa 

Koronawirus zbiera we Włoszech coraz większe żniwo. Z powodu choroby wywołanej SARS CoV-2 zmarło już blisko 6 tys. osób, a 65 tys. walczy z zakażeniem. Wśród ofiar wirusa znalazł się szwagier popularnego aktorka Tadeusza Chudeckiego. Kilka dni temu mężczyzna trafił z objawami do szpitala. Choroba rozwinęła się jednak błyskawicznie i nie udało się go uratować.

ITALIA moja druga Ojczyzna cierpi i umiera. Przedwczoraj na koronawirusa zmarł mój szwagier Albino, dzisiaj rano dowiedziałem się, że drugi brat Giovanni został w nocy zabrany z wysoka temperatura do szpitala w Mantui. Kto się potrafi modlić się, niech się modli, kto ma inne sposoby, niech wysyła dobra energię i życzliwe myśli. Wspomagajmy się i ratujmy - zaapelował na Facebooku Tadeusz Chudecki. 

Moja szwagierka powiedziała mi dzisiaj: „Taddeo, jeżeli jesteś jeszcze zdrowy, błagam noś maseczkę i rękawiczki. To bardzo ważne!”. FORZA ITALIA, SIŁY POLSKO! - napisał gwiazdor "M jak miłość".

Pod przejmującym wpisem zaczęły spływać kondolencje od przyjaciół i fanów aktora. Wyrazy współczucia złożyła m.in. Ilona Łepkowska. 

Tadziu, wyrazy współczucia… Dobrze, że Cię szwagierka przestrzega, tylko bardzo, bardzo szkoda, że Włosi byli tak nieodpowiedzialni przez tyle tygodni… Teraz płacą za to straszną cenę. Bardzo, bardzo szkoda… - czytamy w komentarzu scenarzystki "M jak miłość".

Krystian Wieczorek z "M jak miłość" w szpitalu z podejrzeniem koronawirusa. Aktor ostro krytykuje służbę zdrowia

RadioZET.pl/jw