Zamknij

Krystian Wieczorek będzie ojcem!

Redakcja
07.11.2017 13:29
Krystian Wieczorek będzie ojcem!
fot. M jak miłość

Na początku 2018 roku Krystian Wieczorek, znany między innymi z serialu „M jak miłość", zostanie ojcem. O tym, że jest w ciąży, partnerka aktora, Maria Szafirska-Wieczorek, zdradziła mężowi podobno w jego 42. urodziny, czyli 5 sierpnia.

„Krystian wprost oszalał ze szczęścia. Chciałby, gdy jego pierwsze dziecko pojawi się na świecie, spędzać jak najwięcej czasu z maleństwem i żoną" – zdradził w rozmowie z tygodnikiem „Życie na gorąco" tajemniczy znajomy pary.

Tygodnik dodaje, że jeden z ulubionych aktorów Polaków nie zamierza z tego powodu rezygnować z pracy. Nadal będzie można go oglądać m.in. w „M jak miłość" i „Komisarzu Aleksie". Fani nie mają więc żadnego powodu do niepokoju.

Przypomnijmy, że Krystian Wieczorek poznał Marię Szafirską właśnie na planie serialu „M jak miłość". Propozycję udziału w castingu do roli Pauliny Lipskiej w serialu „M jak Miłość" pani Maria dostała, gdy była jeszcze studentką łódzkiej filmówki. Ponoć między aktorami od razu zaiskrzyło. Para jednak stara się chronić swoją prywatność. Na wspólną okładkę z dzieckiem raczej więc nie ma co liczyć.

Nie pozostaje nam nic innego, jak złożyć aktorskiej parze najserdeczniejsze gratulacje!

RadioZET.pl/SI