Słuchaj
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Konrad Piasecki
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Krystian Wieczorek będzie ojcem!

07.11.2017 13:29

Na początku 2018 roku Krystian Wieczorek, znany między innymi z serialu „M jak miłość", zostanie ojcem. O tym, że jest w ciąży, partnerka aktora, Maria Szafirska-Wieczorek, zdradziła mężowi podobno w jego 42. urodziny, czyli 5 sierpnia.

Krystian Wieczorek będzie ojcem! fot. M jak miłość

„Krystian wprost oszalał ze szczęścia. Chciałby, gdy jego pierwsze dziecko pojawi się na świecie, spędzać jak najwięcej czasu z maleństwem i żoną" – zdradził w rozmowie z tygodnikiem „Życie na gorąco" tajemniczy znajomy pary.

Tygodnik dodaje, że jeden z ulubionych aktorów Polaków nie zamierza z tego powodu rezygnować z pracy. Nadal będzie można go oglądać m.in. w „M jak miłość" i „Komisarzu Aleksie". Fani nie mają więc żadnego powodu do niepokoju.

Przypomnijmy, że Krystian Wieczorek poznał Marię Szafirską właśnie na planie serialu „M jak miłość". Propozycję udziału w castingu do roli Pauliny Lipskiej w serialu „M jak Miłość" pani Maria dostała, gdy była jeszcze studentką łódzkiej filmówki. Ponoć między aktorami od razu zaiskrzyło. Para jednak stara się chronić swoją prywatność. Na wspólną okładkę z dzieckiem raczej więc nie ma co liczyć.

Nie pozostaje nam nic innego, jak złożyć aktorskiej parze najserdeczniejsze gratulacje!

RadioZET.pl/SI

Oceń