Zamknij

M jak miłość. Tomek Chodakowski wróci do serialu?

Redakcja
12.04.2018 15:55
Tomek Chodakowski
fot. Archiwum Radia ZET

Jak poinformował „Super Express", Andrzej Młynarczyk (Tomek Chodakowski) wróci do „M jak Miłość" w odcinkach po wakacjach. Czy to możliwe? Okazuje się, że tak.

M jak miłość. Tomek Chodakowski (Andrzej Młynarczyk) wróci do serialu

O tym, że Tomek Chodakowski (Andrzej Młynarczyk) w rzeczywistości nie umarł, tylko sfingował własną śmierć, by chronić rodzinę, plotkuje się od jakiegoś czasu. Teraz okazuje się, że być może informacje te są prawdziwe. Jeśli wierzyć doniesieniom „Super Expressu", Andrzeja Młynarczyka zobaczymy po wakacjach.

Zobacz także

– Jest pomysł, żeby Tomek pojawił się w odcinkach po wakacjach. Nie wiemy jednak, czy będzie to powrót na stałe. Bardziej prawdopodobny wydaje się jego udział w scenach, które będą stanowiły retrospekcję – powiedziała w rozmowie z „Super Expressem" osoba związana z produkcją serialu TVP2.

Zobacz także

Plotki podsyciła Małgorzata Pieńkowska, czyli serialowa Marysia, która zamieściła na swoim Instagramie wideo. Wynika z niego, że już niedługo aktorka znowu zagra u boku Andrzeja Młynarczyka. Pieńkowska nie zdradziła jednak, czy chodzi o udział w „M jak miłość", czy w jakiejś innej produkcji. Ale jśli rzeczywiście Andrzej Młynarczyk znów pojawia się w „M jak miłość", fani mogą mieć powody do radości, gdyż Tomek był jedną z najbardziej lubianych postaci.

malgorzata-pienkowska-i-andrzej-mllynarczyk-na-ins

RadioZET.pl/SI/se.pl