Zamknij

Macademian Girl ofiarą ataku hakera. Włamał się na jej konto i publikował intymne zdjęcia

Redakcja
12.09.2018 12:36
Macademian Girl
fot. screen Facebook

Macademian Girl padła ofiarą ataku hakera. Ktoś włamał się na jej konto na Facebooku i Twitterze i publikuje niedozwolone treści, w tym obsceniczne zdjęcia.

Wszystko zaczęło się we wczesnych godzinach porannych. Na profilu Macademian Girl na Facebooku zmianie uległo zdjęcie profilowe. Zamiast dotychczasowego pojawiła się fotka leniwca w garniturze.

Macademian Girl ofiarą hakera

1
fot.

Ktoś ze znajomych znanej blogerki zauważył atak, choć haker wyraźnie był rozbawiony, bo skomentował zaczepnie, że z kontem jest przecież wszystko w porządku.

Obsceniczne treści na profilu Macademian Girl. Tamara Gonzalez Perea walczy z hakerem

Dalej zaczęły pojawiać się kolejne wpisy hakera: „Bracie, wyobraź sobie, że zostałeś zhakowany”, a wreszcie także zdjęcia z widokiem gołych osób ze zbliżeniami na ich genitalia. Co więcej, haker przez cały czas wrzucał też linki do potencjalnie zawirusowanych stron. Uwaga! Pod żadnym pozorem w nie nie klikajcie.

1
fot.

Także konto twitterowe Macademian Girl padło ofiarą hakera. Tam nie zmieniono głównego zdjęcia, jednak wpisy typu „Anna is gay” czy „I love Carissa” zdradzają, że tu również dzieje się coś niedobrego.

Prezenterka i stylistka na szczęście nadal panuje nad Instagramem, skąd zaapelowała do internautów o cierpliwość i wyrozumiałość. Zapewniła, że pracuje nad odzyskaniem swoich profili w mediach społecznościowych.

RadioZET.pl/SA