Zamknij

Macademian Girl zamknęła bloga o modzie. Szafiarka zaczyna nowy biznes

Judyta Wanicka
10.02.2020 13:39
Macademian Girl
fot. VIPHOTO/East News

Macademian Girl zakończyła karierę blogerki modowej. Tamara Gonzalez Perea zdecydowała się zamknąć bloga modowego i poświęcić się nowej działalności. Nie zniknie jednak z mediów społecznościowych.

Tamara Gonzalez Perea, znana w sieci jako Macademian Girl, kończy karierę szafiarki. Najbarwniejsza blogerka modowa w Polsce przez blisko 10 lat inspirowała swoje wielbicielki oryginalnymi stylizacjami. Ostatnio udzielała się głównie jako ekspertka w kwestiach doboru stroju i doradzała fankom, jak się ubrać. Mimo że Perea była jednym z niekwestionowanych autorytetów w swojej dziecinie, zdecydowała się zakończyć działalność szafiarską.

Macademian Girl zamknęła bloga modowego

Na instagramowym profilu Macadeian Girl pojawił się obszerny post, w którym modowa influencerka poinformowała o zakończeniu prowadzenia bloga.

Zamknęłam bloga o modzie. Tak, to prawda. Ale nie zakończyłam swojej misji w internecie, bo czuję, że mogę Ci dać jeszcze wiele od siebie. Nie znikam. Będę Cię wspierać w wyzwaniach i trudnych momentach, odpowiadać na Twoje pytania oraz potrzeby, i mam szczerą nadzieję, że dzięki temu inspirować do rozwoju w akceptacji dla siebie i innych - czytamy we wpisie blogerki.

Tamara ze smutkiem wyznała, że czuje się rozczarowana tym, w jakim kierunku podąża współczesna moda.

Mam poczucie, że ostatnio moda szczególnie gryzie swój własny ogon i zamiast na byciu o radości i kreacji, skupia się na „byciu w zgodzie z trendami". To akurat nie jest ani mój, ani mam nadzieję Twój cel w życiu. Moda jako sposób ekspresji - zawsze na tak, jako sposób na zapełnienie pustki, która ma źródło zupełnie gdzie indziej - zawsze na nie - wyznała.

Perea nie zamierza całkowicie porzucić mody. Będzie to jednak kwestia poboczna, towarzysząca tematyce rozwoju osobistego, którą teraz zamierza się zajmować.

Dlatego w nowej odsłonie bloga TamaraGonzalezPerea.com zapraszam Cię do wspólnej podróży, w której odkrywać będziemy tajniki świadomości i techniki rozwoju osobistego, poznamy fascynujących ludzi i dowiemy się więcej na temat relacji i nas samych - pisze Tamara.

Pisz, co myślisz, sugeruj, wyrażaj swoje zdanie, dyskutuj, zgadzaj się lub nie - argumentuj. Dzięki temu będziemy się wzajemnie motywować do tego, żeby być po prostu szczęśliwszym i bardziej uważnym człowiekiem - zachęca internautów Macademian Girl. 

Zagłosuj

Czyje stylizacje podobają ci się najbardziej?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw